Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Va itt olyan aki ilyesmiket...

Va itt olyan aki ilyesmiket vesz, ami későbbre jó lesz?

Figyelt kérdés
Pl.:Zokni,bugyi,boxer.hasonlók, amiket elraktároztok,hogy majd valamikor jó lesz?
2010. júl. 19. 21:06
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Igen,sajnos...
2010. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Hát én nem o_O
2010. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem jó szokás.. de ez van:D
2010. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Milyen sűrűn vestzitek?


Én is ilyen raktározós vagyok!Pedig még szülőkkel lakom.Havonta mindíg veszek pár zoknit,bugyit,boxert.És hasonló kisebb dolgokat.Pl.:Kis törölköző.

Nem tudom miért van ez,miníg úgy vagyok vele hogy majd egyszer amikor elmegyek jó lessz.Legalább nem kell ilyenekre költekeznem.Már annyira hozzászoktam,hogy le sem tudok állni vele.

2010. júl. 19. 21:12
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
ha csak ilyeneket vennék elraktározás céljából.. utálom ezt a szokásom :S
2010. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
fúú nekem volt anyósjelöltem volt ilyen... én amondó vagyok ha veszel valamit akkor használd, oké vegyél tartalékba is(ha mondjuk jó áron van) de ne úgy hogy mindenből veszel 3-at és kettőt félreteszel az örökkévalóságig.
2010. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Csak olyat veszek ami most kell.
2010. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszoló vagyok, én más dolgoban is ezt csinálom pl: veszek egy csomó wc papírt, meg 50db cukrot, a férjem kiakad mindig mondja hogy hány évre vetted? mindenből nagyon betudok vásárolni és nem tudok leállni!!
2010. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is,de szerintem ez nem rossz szokás.Legalábbis én már vettem hasznát a spejzolós raktározós tulajdonságomnak.

Ilyen dolgokat,és még sok mindent akkor veszek meg,amikor meglátom épen,vagy akciós.Viszont amikor a férjem munkanélküli lett,kb másfél évig nem vásároltam ilyesmiket,és akkor nagyon jól jött,hogy van egy csomó új holmi itthon raktáron:-))

2010. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
csak ezzel az a gond,hogy oké most tetszik megveszed divatos, de lehet 5 év múlva ódivatú lesz, vagy már nem is lesz jó (ha bugyiról van szó) vagy úgy leszel majd vele, hogy inkább veszel újat. azért nem hinném, hogy nem lesz annyi pénzed hogy törölközőt bugyit , zoknit vegyél..
2010. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!