Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segítség, gyors válaszok?...

Segítség, gyors válaszok? (lányok)

Figyelt kérdés

Most fogok menni továbbtanulni, de nemtudom milyen táskát vegyek, milyen fazonut, szinűt márkájut, ha lehet linkeljetek:D

milyen füzeteket? (mintásat vagy minta nélkülit)


és mibe menjek első nap? (ha lehet képet linkeljetek) nem vok se az aki bakancsokba jár meg bőrszerkókbe, de nem vagyok barbie baba se. inkább ilyen csőszáru nacik, converse ciipő meg egy mintás póló


csak most lesz a szülinapom és bevásárlok abbol a pénzből.

14/L


2010. júl. 19. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

táskának a Björn Borg vagy az Eastpak válltáskákat ajánlom, nekem mind2 van, és bár felváltva hordom őket, 1 éve semmi panaszom nincs rájuk. Táskaügyben még annyi tipp, hogy lazább napokon mehetsz utcai, nagyobb táskkákal (remélem tudod mire gondolok (: )

füzetek közül a Pigna márkát ajánlom, mert (szerintem) azok a legjobbak. vannak az illatosítottak, a gyümölcsösek, a csokisak, az állatosak, a tájképesek...egyszóval mindenféle ;) :D

ruha...a stílusunk nagyon megeyezik! énse az a plázacica vagyok, de adok magamra... nyáron tuti vettél magadnak pár új felsőt, és nekem mindg van 1-2 olyan, amibe valahogy szebbnek érzem magam. Ha netán neked is van ilyen szép, stílusos felsőd, akkor én azt javaslom converse-sel vagy egy balerincipővel és egy csőgatyával. (figyelj majd a színekre, hogy összepasszoljanak)A kiegészítőkre is figyelj, az én barátnőim ugyanis minden kis dolgot (pl. fülbevalót) észrevesznek :P :D

remélem tudtam segíteni :)

puszi x]

2010. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nekem ilyen táskám lessz szerintem neked is tetszene

és a kedvenc ruhádba menjél ami tükrözi az egyéniséged(:

szerintem valami jó kis szines füzeteid legyenek ami neked tetszik ezt te döntöd el vagy esetleg illatos is lehet én azt mindenképpen beszerzek vagy 5-öt :P van virágos meg már csoki illatú is: Dremélem segítettem;)

2010. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen táskák még mindig menők:

[link]

[link]

[link]

[link]

Nekem ezek a táskák tetszenek, ezek a menők a csajoknál, ezek nem p*csásak. a stilusodat olvasva inkább akkor sötét szineket válassz, ne rózsaszint, ne pirosat.

füzetekből NE mintásat válaszd, az olyan lejárt már. Sima normális spirál (nagy) füzetet! És ne boritsd be, inkább ikálj rá vagy ha tudsz rajzolni rajzolj, irj rá bármit amit akarsz:) Akár filmből dolgokat, előadókat stb.


Első nap mibe menj?? Hát... ha az ünneplő utáni napra gondolsz amikor már mindenki hétköznapi cuccba jár, akkor:

egy jó kis csőnaci:

[link]

EBBŐL MIND JÓ A 3. KIVÉTELÉVEL:D

És egy király, de nem feltünő laza polo, ami neked tetszik és szivesen hordod:)

Ja és ne sminkeld túl magad, add önmagad, de első nap, és első héten légy visszahúzódó:)

Ne feledd, itt uj lappal indulsz!:)

SOK SIKERT NEKED, ÉN jövőre már érettségizem:)

17/L

2010. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én sosem vettem mintás füzetet,(csak egy "mindenest"),mert rohadt drága,úgy csináltam h megvettem a nagyalakú füzetet ettem rá hercegnős(vagy amilyet szeretnél) cs.papirt,meg azt az átlátszó öntapadócsikos boritót és becsomagoltam!:D 12.ik végére akkora "sláger" lett h az összes lány úgy csináta! :D

táskából tényleg jók a Björn Borgosak!

ruci:szerintem öltözz most kicsit csinosabban,mert csak ez lesz az első évnyitó abban a suliban

(persze azért nem kell túlzásba vinni)

:))

2010. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Táskába én oldaltáskát javasolnék. Mondjuk Nike, Reebok, az a lényeg, hogy ne valami 1000FT-os legyen mert azok hamar szétmennek. Érdemes beruházni egy drágábba és az évekig jó lesz.

Pl. [link]

[link]

Próbálj világosabb színt nézni, fiatal vagy még a feketéhez :)


Öltözés: Teljesen jó amit leirtál. Nem kell kisestélyibe menni.

[link]

[link]


Füzeteknél : Ne mintásat vegyél! Nem vagy már kislány, gondolom gimibe/szakközépbe mész. Ott azok már nem divatok.

Tehát ilyeneket NE :

[link]

[link] :D


Egyszerű sima A/4-es spirál füzeteket vegyél!

Én a müllerbe szoktam venni, mert ott vannak a legvastagabb füzetek, szal renget lap van benne. Érdemes olyant venni!


:)

2010. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

10:24

az a kutyás füzet tényleg gagyi,de a virágos igenis trendi!még szakközépben is!

2010. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Hááááát, szakközépben nem éppen. Még általánosban ok. Nálunk volt egy csajszi, csak ilyen füzetei voltak, eléggé cinkelték is. Nem kislányok ők már.

Persze ezt suli is válogatja, hogy épp milyen osztály ahova belecsöppen , de a legtöbbet helyen nagyon cinkelik ez miatt az embert :P

2010. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

hát...nem tudom,egy fiú iskolában lehet,de szerintem...na mind1.ezen nem fogunk össze veszni :D

nekem tetszik Neked nem,azt meg h ő milyet vesz,majd eldönti! :))

2010. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan a stílusunk nem egyezik, de én minden évben azt csináltam, hogy a sulis bevásárlásra magammal vittem egy zenei válogatást az "örök kedvenceimből" (nagyon sok stílust hallgatok), az segített, hogy ne olyan holmit vegyek, amit rögtön megunok. Füzetekből vettem egy csomag egyszerű vonalast, 1-1 egyszerű négyzethálósat és üreset, aztán néhányat a legszebb mintásakból.


Nekem 12 évig mindig olyan táskám volt, amilyen jött, de az átlagnak ilyen hatalmas cipelői voltak, tudod, amivel elmehetsz egy hétvégére valakihez, és csinos vagy benne. Nekünk mindig belefértek a könyvek, és nőiesebb mint a hátizsák. :)

2010. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!