Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem vesz nekem melltartó...

Miért nem vesz nekem melltartót anyukám?

Figyelt kérdés
Már egy csomó utalást tettem rá, pl egyszer lenyúltam az övét, mondogattam, hogy hát bizony a lányoknak már van az osztályban elég soknak, ő is tudja hogy elég angyok hozzá a melleim, ő is látja, hogy nagyon zavar amikor pl. futok és lötyög, meg kilátszik a mellbimbóm. Nincs saját zsebpénzem, venni nem tudok magamnak. Mit csináljak? Anyám hülye vagy utál?
2008. nov. 16. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Állj oda elé, és mond meg neki, hogy anyu, szükségem van melltartóra. Elmondod neki, hogy már nagyok, és zavar futás közben, meg ciki, amikor kilátszik a mellbimbód. Ha ő ezután sem venne neked, akkor kérjél apukádtól pénzt rá. Ha ő sem lenne hajlandó, akkor beszélj a nagymamáddal, vagy valamelyik nőrokonoddal.
2008. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az első válaszadóval. azzal érvelhetsz még anyudnak, hogy egészségtelen, ha futás közben nem tartja semmi a melleidet. mondd meg neki egyértelműen és ne csak utalgass. sok siker! =)
2008. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na figyi..ezt néhány éve akár én is irhattam volna!Mondtam neki kérdeztem s erre mindig minek szorongatnám magamat benne, s nem is vett!!Azt hozzáteszem h én vettem magamnak amikor elkerültem középsuliba már általánosba is ciki volt,ott gimibe 15 évesen meg pláne!!Mondtam neki anyu tudnál adni pénzt.nagyon fontos lenne s nagy nehezen adott!! vagy kérj tőle mégegyszer vagy nyúld le de csinálj vmit..:)
2008. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy mondhatsz Anyukádra ilyet főleg publikum előtt, hogy hülye...utálni meg miért utálna?

Mondd neki, hogy szükséged van a cicifixre, és ha nem tudod meggyőzni akkor nyafogj...ennyi

2008. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egyet kell értsek az előttem hozzászólókkal..

Bár ha már tényleg nincs jobb ötleted, kérj tőle pénzt másra, vagy mondjuk, ha valamit be kell fizetned, kérj egy százassal több pénzt, és máris meg van rá a zseton. Ma már pár száz forintért lehet jó minőségű melltartót venni!

2009. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna a kérdést :)

Én is hiába mondom, nem vesz. Zsebpénz nuku...

Az övét lenyúlni meg nem tudom, mivel ő 95B-t hord XD

Én is azt fogom csinálni, hogy nyafogok, hátha vesz, sztem próbáld meg te is!

2010. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!