Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Strapabíró hátizsák munkához...

Strapabíró hátizsák munkához & alkalmankénti repülős utazáshoz?

Figyelt kérdés

Mindennapos munkába járáshoz, és alkalmankénti pár napos utazáshoz keresek hátizsákot.

Most egy olcsó táskám van, szeretem, de nem adok neki túl sok időt. Olyat szeretnék venni következőnek, ami nem csak pár hónapig bírja, hanem akár néhány évig.

Szempontok:

- 50.000 forint körüli ár max.

- strapabíróság!! ha már költök rá, bírja ki pár évig

- elegánsabb stílus, nem pedig túrázós kinézet

- nagyságrendileg 40 x 30 x 20 cm-s méret

- előny, ha jó sok zsebe van, könnyen rendezhető

Egyelőre két márkával szemezek - Samsonite és Fjallraven Kanken, előbbit kissé drágállom (de végülis belefér, ha nem találok jobb alternatívát), utóbbinál pedig aggódok, hogy nem-e csak túl van hype-olva, több helyen is olvastam hogy túlárazott és nem a legjobb a minősége.

Szóval ez a két márka is nagyon érdekelne, ha valakinek van velük tapasztalata, illetve más tippek is érdekelnek, amikre eddig nem gondoltam.

Milyen márka irányába lenne érdemes nézelődnöm?


2019. szept. 30. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eastpak.



Nem tudom miért vannak egy csomóan belenuzulva ebbe a kankenbe....

2019. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Samsonite
2019. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Samsonite.
2019. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tule hatizsákom van, imádom. 40ezerről volt leárazva 18ra így az ára is nagyon kedvező volt. Strapabíró, egyszerű, sok zsebe van.
2019. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Burton van es nagyon jo. Tule amit en is ajanlanek de nincs szemelyes tapasztalatom vele de jol neznek ki.
2019. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok.. Thule** bocsi
2019. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Samsonite-ok élőben borzalmasan néznek ki, meglepődtem, pedig a neten a képeken nagyon nagyon tetszettek.... :/

Thule táskából én most csak olyat találtam, ami nagyon ilyen "indulok edzésre" stílus..

Eastpak jobb lett, mint amilyen pár éve volt? Még anno volt egy sulitáskám tőlük, ha jól rémlik, az egyetlen iskolatáskám, amelyik egy tanévet se bírt túlélni. :D

Nehéz lesz...

2019. okt. 3. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!