Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti nektek melyik tetszik...

Fiúk! Ti nektek melyik tetszik jobban? Leginkább 14-18 évesek válaszát várom . + nem, és kor

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok . Néha elszoktam magam szégyelni amikor meglátok egy korombeli lányt aki 40 kilós ,kilátszik az összes bordája ,150cm,szinte nincs is melle ,tehát kislányosak . Én pedig itt vagyok 165 cm, lapos,izmos hasam van , melleim nagyok (nem nagy képűségből ),fenekem közepes méretű tehát nem vagyok vékony hanem " nőies " tudom ,hogy még ehhez "kislány " vagyok ,de ez van . Szóval nem tudom ,hogy szégyljem magam ,mert már ennyire "fejlett" a testem vagy pedig inkább büszke legyek rá ?

És nektek milyen alkatú lányok jönnek be ?

Kicsit könnyebb legyen elképzelni az alakom kb. így nézek ki csak kisebb a fenekem .



[link]


2010. júl. 15. 11:11
1 2
 11/14 Zzita válasza:
Szerintem büszke lehetsz rá, ha ilyen az alakod.. Akinek meg nem ilyen, az pedig arra legyen büszke. :D De tényleg, ízlések és pofonok.. A nőies és a kislányos/fiúsabb alkat is lehet szép , ahogyan nem szép is. Igaz nem vagyok fiú, de szerintem elég kevés pasinak van egy konkrét ideál alakja. Nézz ki összhatásban jól és ennyi :) És a leírtak alapján teljesen jó -arányos- a tested, tehát valószínűleg bejössz/ be fogsz jönni a fiúknak :)
2010. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem bántásból írtam ki az egyik ,a másik ,hogy nem vagyok nagyképű ha tudnál olvasni akkor talán jobb lenne ,nem gondolod ?!

Idézném :, melleim nagyok (nem nagy képűségből )


9.válaszolónak megint csak nagyon köszönöm ! :D :P Nekem egyébként nem jönnek be a mostani 14 éves fiúk ,nagyon gyerekesek és hülyék. :)


Zzitának is nagymértékben igaza van .:)

2010. júl. 16. 10:32
 13/14 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem vagy normális ! Te ismersz engem ,hogy ilyen véleményt alkoss rólam?! Van egy sejtésem ,hogy milyen értelmi szinten lehetsz ... :@
2010. júl. 16. 10:37
 14/14 anonim ***** válasza:

Figyu en igy nezek ki kis derek nagy fenek kozepesen vastag combb nagy mell...Ez a tipus a fiuk egy reszenek visszataszito -.-" A masikreszenek, sex istenno...ez van en mindig sportolok mert ez olyan alak ha nem figyelsz oda ra es nem zabalsz fuveket...rovid idon belul, nem nagy fenekem lesz hanem oriasa combom hatalmas csak a derekam marad meg kicsinek....Szal torodj bele...en is probalom ezt elfogadni...sokkal konnyebb lenne ha kis combom kis fenekem kis mellem lenne ..akkor nem kene mindennap szigoruan letornaznom az idomet es megehetnek 7 evbe egy csokit...de mivel nekem ez van ezzel kell megtanulnom elni...De figyu mondok valamit annak aki az elol deszka hatul leceket birjak (mellesleg ha valaki lekoverezne, Nem vagyok az!!!! Bar az Voltam nem tagadom mig nem tanultam meg ezzel a testel egyutt elni-.-" De akkor is csak 6 kg felesleg volt rajtam szal ...) Szal a mondat igy szol


IGAZI FERFINEK IGAZI NO KELL ;)

2010. szept. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!