Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti nektek melyik tetszik...

Fiúk! Ti nektek melyik tetszik jobban? Leginkább 14-18 évesek válaszát várom . + nem, és kor

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok . Néha elszoktam magam szégyelni amikor meglátok egy korombeli lányt aki 40 kilós ,kilátszik az összes bordája ,150cm,szinte nincs is melle ,tehát kislányosak . Én pedig itt vagyok 165 cm, lapos,izmos hasam van , melleim nagyok (nem nagy képűségből ),fenekem közepes méretű tehát nem vagyok vékony hanem " nőies " tudom ,hogy még ehhez "kislány " vagyok ,de ez van . Szóval nem tudom ,hogy szégyljem magam ,mert már ennyire "fejlett" a testem vagy pedig inkább büszke legyek rá ?

És nektek milyen alkatú lányok jönnek be ?

Kicsit könnyebb legyen elképzelni az alakom kb. így nézek ki csak kisebb a fenekem .



[link]


2010. júl. 15. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
a vékony lányok jobbak és azok is maradnak csak a sok önbizalom hiányos miatt jelentik ki ,hogy nőiesek szebbek..a nőies nem azt jelenti ,hogy hájas annyira bírom..amúgy meg valakinek ez valakinek az de egy vékonyra többen hajtanak ÁLTALÁBAN
2010. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
előző voltam viszont eszembe jutott valami ha boldogít edzésen 2 csaj van én meg bnőm én vékony és pont jó között vagyok csak 2 bordám van kint deaz mindig is kint volt féltékeny lett rám de a pasija érthetően megmondta ,hogy ő tetszik neki csak ő jön be semmi oka..szóval modnom izlések és pofonok
2010. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én örülnék neki ha lenne mellem...elég kicsik és zavarnak pedig 15éves vagyok, bár irtó vékony is...
2010. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Bocsi, én lány vagyok. Az első válaszolót nem értem... Attól még, hogy valaki nősies, nem kell, hogy hájas is legyen.

Amúgy szerintem jó, hogy nőies alakod van.:)

2010. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

40 kg 150 cm,sztem ez azért nem olyan nagyon sovány,persze sovány de azért az nem csúnya.Én 15 vagyok 15-16 kg és olyan 165 cm és nem vagyok csont sovány és igaz h nincsenek óriási melleim de sztem pont ez az ideális nekem.Amúgy sokan szeretik a nagy melleket amit azért eddig is tudtunk:P

de nagyon sokan szeretik a kicsi de formás melleket. [link]

Én erre hasonlítok alkatilag és szerintem nem illik rám az a leírás h "40 kilós ,kilátszik az összes bordája ,150cm,szinte nincs is melle ,tehát kislányosak".

A 40 kg 150 cm sztem pont jó,normális,nem túl vékony de nincs rajta semmi fölösleg.

2010. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bocs 45-46 kg vagyok:D
2010. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem te fényévekkel jobban nézel ki, ne szégyelld magad!

Különben is ha jól gondolom nemsokára középsuli.

Le se veszik majd rólad a szemüket a pasik ;)

Ha beszólnak a többiek cikizd ki őket, hogy ők meg fejletlen kis semmik.

:D


Amúgy az első válaszolót én sem értem, de nagyban nehezíti a megértést az is, hogy össze-vissza írt.

2010. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem azért ,de egyáltalán nem vagyok hájas csak azért ,mert nőiesnek mondom magam ,pl .: Bódy Sylvi ő sem hájas mégis nőies . Ezeket ,hogy 150 cm ,meg 40kg általánosságban mondtam ,nem kell mindent mellre szívni . :S A 7.válaszolónak üzenem ,hogy köszi és neked lehet igazad . :P Egyébként hány éves vagy ,talán könnyebb lenne így a válaszodon gondolkozni ?
2010. júl. 15. 13:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem feltétlenül a kinézete miatt buknak rá a fiúk, hanem mert normálisabb, mint Te..és nem fikáz mindenkit na meg nincs elszállva magától..Bocsi, de ez a kábé ilyen alakom nem túl meggyőző, majd ha linkelsz képet, lehet véleményt mondani..Lehet, hogy a barátnődet te csontsoványnak látod, valójában meg tök csinos..Valakinek a vékony lányok tetszenek, mint például nekem is. 19/F
2010. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

12:30 vagyok ha azt kérdezted (és tőlem) akkor én 21 éves vagyok.

De ha segít kb. 14 éves koromtól ez a véleményem, szóval azért bátorkodtam választ írni a kérdésedhez.


Egyébiránt azért mert a kérdező kiért most egy ilyen kérdést nem gondolom, hogy állandóan fikázná a vékony (mondjuk ki nem vékony, hanem elöl deszka, hátul léc) lányokat.

Csak most kiírta magából szerintem.

Mellesleg azért írtam deszkának azokat a lányokat, mert van különbség egy tinilány és egy felnőtt de mégis vékony nő között.

A 14 körüli lányok általában ha vékonyak akkor nem nőiesen vékonyak, hanem fejletlenek még.

Abban pedig mondjuk ki semmi nőiesség, sőt semmi szexi nincs. Max egy pedofilnak talán, de ebbe nem mennék bele.


Az lehet, hogy sokan a vékonyabb nőket szeretik, de a kérdező akkor is jobban nézhet most ki valószínűleg a gizda társainál.


Kérdező: szerintem örülj, mert a suliban a srácoknak is inkább te fogsz bejönni. Amúgy is ha esetleg pár évvel idősebb fiút találsz sokkal jobban jársz, mert ők általában már kicsit komolyabbak is.

2010. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!