Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Goth lányok! Milyen színű a...

Goth lányok! Milyen színű a hajatok, és hogy hordjátok?

Figyelt kérdés

Én sötétszőke vagyok, és mostanság rászoktam a kétoldali copfokra! :D Nagy melegben nem hagyom szabadon, mert rásül a nyakamra... És ti? ;)

Ez a kérdés úgy jutott eszembe, hogy valamelyik nap olvastam egy cikket "Goth hajak" címmel.


2010. júl. 10. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barna a hajam, és mikor hogy :) Melegben van, hogy befonom és feltűzöm, vagy csak simán összefogom. De általában szeretem kiendegve.
2010. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szőke, és fonott 2 copfban, vagy felcsavarva kontyban.
2010. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szőke vagyok, hosszú egyenes hajam van, olyan Avril Lavigne-os... nem szoktam összekötni meg semmi.
2010. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Átlagos barna hajam van,és túl rövid ahhoz hogy fel tudjam tűzdelni vagy ilyesmi. Bár néha ha olyan kedvem van összegumizom egy kis lófarokká az összefoghatóan hosszú hajamat:D A leggyakoribb hogy a frufrumat eltűzöm oldalra egy csattal és ennyi,vagy még ennyi se.


Nem tudnád belinkelni azt a cikket ha szépen kérlek?:D


Mondjuk nem hiszem hogy képes lennék elviselni a "gothos" hosszú hajakat,pár éve még olyan volt és utáltam. Éljenek a rövid sérók!

2010. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :D Csak kíváncsi voltam.

Ja, itt a cikk:

[link]

2010. júl. 10. 14:08
 6/10 anonim ***** válasza:
fekete(festett) derékig ér,utálom összekötni,nem is teszem.
2010. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
barna, általában kiengedett
2011. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hosszú, egyenes,világosabb vörös. Kiengedve hordom
2011. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem természetes szőke, télen barna, majdnem hátközépig ér, kicsit göndör és jó dús, nem sűrűn vasalom ha nem kezdett még el kicsit sem zsírosodni vagy nem lapul nagyon le akkor kiengedve.
2012. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vörös, vállig érő, kiengedett
2018. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!