Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketére festett hajam mivel...

Feketére festett hajam mivel tudnám ápolni hogy ne menjen tönkre, és ne áljon meg a növekedésben?

Figyelt kérdés
És a hajhab,hajlakk nem ront a helyzeten ugye?TIGI Vitaminos Bed Head samponjára és Dabur Amla hajolajra gondoltam?Ezek jók?Vagy más tipp?
2010. júl. 9. 05:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is nem kellett volna feketére festened. Én is beleestem ebbe a hibába, mostmár sötétbarnával festem a lenőtt részeket, és nem látszik a különbség. Havonta vágass belőle, akkor nem töredezik el a vége. Minden hajmosás után használj festett hajra való hajpakolást. A hajhab és a hajlakk pedig igenis szárítja a hajat, szóval azt is próbáld meg hanyagolni. :)
2010. júl. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uhh :S Hát eddig csak azt vettem észre hogy nagyon gyorsan zsírosodik és tincsekbe szétáll,meg kicsit elkezdett hullani!Most mit csináljak?Hogy kaphatom vissza az eredeti hajam?Középbarna voltam.
2010. júl. 9. 07:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából nem sok lehetőség maradt. Hagynod kéne lenőni. Mert ha kiszívatod a feketét, akkor az csak újabb csapás a hajadnak.

De akármit is kezdesz vele, ápolni sose felejtsd el a hajad. Én ajánlom házilag az olívaolajas-tojásos hajpakolást.

2010. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az eredeti hajad nehezen kaphatod vissza. Fodrász leszívja a feketét, és befesti barnára. A leszívás sikeressége attól függ mióta vagy fekete. Nekem másfél évig volt fekete, egy éve próbálom visszakapni az eredeti színemet, de már 100ezer felett járok. :/ Butaság volt a fekete. Hajpakolást használj, és ne moss gyakran hajat. Sok sikert!
2010. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Használj Gliss Kür termékeket. Nekem dauerolt hajam volt és a hajápoló, hajpakolás és a hajvégápoló segített :)
2010. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A Gliss Kür-től nekem korpásodni kezdett a hajam,és még zsírosabb lett.Még csak egy hete vagyok fekete,de nagyon megviseli a hajam :S
2010. júl. 9. 10:24
 7/8 anonim válasza:
Minek fodrasz? En is festett fekete vagyok 7eve. Es ha mas hajat szeretnek fodraszkellekesbe veszek novelle piros szokitoport +oxyt. Lemarja a feketet 1ora mulva. Kb 6hajmosas utan szoke leszel kikopik a piros. Es utanna barmilyen szin befogja.
2010. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem festesd sötétbarnára a lenövésed, akkor szépen lassan lenő a fekete. Sötétbarnából pedig már bármikor csinálhatsz középbarnát. :) Én már másfél éve sötétbarnát használok fekete helyett...
2010. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!