Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Láb közötti iszonyatoz izzadás...

Láb közötti iszonyatoz izzadásra valami megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos iszonyatosan izzadok nyáron még a combhajlati részen is. Konkrétan volt olyan hogy reggel felvettem egy tiszta alsót és délután már ahogy ültem éreztem hogy jön fel az a dögszagú bűz a lábam közül. Mielőtt még valaki arra apellálna, a szag abszolút nem a szerszámomtól jön, hanem lejjebb combrészről
2019. jún. 16. 14:40
 1/5 anonim válasza:

Friss izzadtságnak nem szabadna olyan büdösnek lennie. Van, hogy én is gyakorlatilag vízben ülök, de munkaidő végére is csak alig észrevehető izzadtságszaga van. Az izzadás egy aktív méregtelenítő mechanizmus is egyben.


Lehet, hogy neked azért olyan büdös, mert felhalmozódott a szervezetedben valami méreganyag, vagy valami nem méreg, hanem más, egyébként ártalmatlan anyag

2019. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

@14:50


De csak azon az egy részen van az a szag, és annyira erősen.

2019. jún. 16. 14:55
 3/5 anonim válasza:
A gyógyszertárban kérdezz rá, hátha tudnak vmit ajánlani. Púder vagy ilyesmi. Alsógatyát vagy boxert hordasz? Milyen anyagú? Lehet ez is közrejátszik
2019. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hintőport javaslok rá tüneti kezelésnek, és igen, annak oka kell, hogy legyen, hogy ilyen büdi.

És ami nagyon fontos, 95%-ban pamut alsónadrágot viselj! Ez nagyon-nagyon fontos számodra!

Sloggi-nak, Skiny-nek vannak ilyenjei.

[link]


Például, de ha bemész egy kínaiba, vagy drogériába, Tesco-ba a J-Press márkának is vannak jó pamut alsói.

Ez nagyon fontos!

Amúgy lehet, hogy sok húst eszel, attól is lehet büdi az izzadtságszagod, ennek picit utána nézhetsz, ha gondolod, hogy mitől olyan erős a szaga, mert valóban nem teljesen okés ez így.

2019. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#1 Vagyok. Az izzadtság önmagában nem büdös. Attól lesz az, hogy bizonyos baktériumok megdolgozzák. Lehet, hogy valamelyik ilyen baktérium számára a körülmények pont ott optimálisak...
2019. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!