Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó döntés sminkelni szóbeli...

Jó döntés sminkelni szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye kérdés, egyébként én nem akarok sminkelni mert amúgy sem szoktam. De apám csesztet hogy kenjek fel alapozót mert mostanában aknéval küzdök és csúnya az arcom és "nem akarja hogy a vizsgáztatók kifogjanak a rossz bőröm miatt".

Mi a véleményetek erről?



2019. jún. 10. 22:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
79%
Ha nem csak ennyivel készülsz, akkor rendben van.
2019. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Készültem rá.

Csak annyira utálom ezt az egészet. Fel kell kenjek egy kg vakolatot

2019. jún. 10. 22:42
 3/12 TappancsMancs ***** válasza:
90%
Nem kell egy kiló, de egy diszkrét smink teljesen rendben lenne.
2019. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
78%

Diszkrét sminkkel szerintem sincs semmi baj, egy 18 éves ifjú hölgytől elvárható, hogy egy alkalmon (a szóbelit fel lehet fogni annak is) meg tudjon jelenni. Egyetemen is illik kiöltözni, sminkelni, megjelenni szóbeli vizsgákon.


Viszont ha tudják rólad, hogy nem szoktál sminkelni, és az érettségire pedig megjelensz egy kg vakolattal, akkor az már gáz, nem kell túlzásba esni. A lényeg, hogy ne azt éreztesd, hogy a tanárok jóindulatára hajtasz, hanem azt, hogy megtiszteled őket és az alkalmat azzal, hogy normálisan megjelensz.

2019. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem szoktál sminkelni, akkor ne tedd! Csak rosszu éreznéd magad benne
2019. jún. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy az 5. írja
2019. jún. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

A vizsgáztatók nem fognak kifogni a rossz arcbőröd miatt. Ilyen nincs. Évek óta vizsgáztatok, soha még mástól sem tapasztaltam ilyet.

Ha nem szoktál sminkelni, akkor feszélyezni fog, ami vizsgahelyzetben rosszul is elsülhet. Ha tudod, hogy el tudod viselni az alapozót, vagy pont az adna magabiztosságot, akkor hajrá, egyébként felesleges.

2019. jún. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne sminkkelj, ha nem muszáj nálunk pl kifejezetten nem szabadott sminkelni érettségin.
2019. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Picit tettem fel. Mindjárt indulok emeltezni

2019. jún. 11. 09:04
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

“Illik” sminkelni egy vizsgán, lol. Szépen is néznénk ki, a smink mióta számít “igényesnek” és “illendőnek” a sminkeletlen nők meg “igénytelennek”, “illetlennek”?

Persze ha a kérdező jobban érzi magát alapozóval (bár a kérdésből nem ez jön le), vagy akármennyi festékkel, akkor használja nyugodtan. De azért a sminkelést alapvető elvárásnak beállítani egy vizsgán nevetséges, max akkor nem, ha mondjuk modelliskoláról van szó.

2019. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!