Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 35 év felettiek hogyan ápolját...

35 év felettiek hogyan ápoljátok az arcotokat?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én kozmetikus segítségét kértem, aki az Ilcsi termékeket ajánlotta fel. Egyelőre nem segítettek. Úgyhogy most gyűjtök és valami komolyabb kezelést fogok csináltatni pl kollagénfeltöltés.
2019. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Jól hangzik a kollagénfeltöltes. Én most kollagént fogyasztok folyadék formájában. Arcomon meg nem vettem eszre a hatasat. De a hasamon a bőr szüles utan szepen visszafeszesedett.
2019. jún. 2. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Hú tudnál konkrétan írni erről a folyékony kollagénről? Nekem is problémás a hasamon a bőr, pedig már másfél éve szültem, de ott nem akar visszahúzódni :(
2019. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! A scitec collagen folyadekot iszom, de van mas fajta is ami jó vagy jobb.Több hónap utan erezhető a hatasa. Nekem a hajam nagyon hullott es teljesen megallt csomó új hajam nőtt. A terdropogas is megszűnt.
2019. jún. 6. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!