Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos tartós hajegyenesíté...

Keratinos tartós hajegyenesítés vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elhatároztam,hogy meg szeretném csináltatni a hajamat,de hallottam sok-sok jó viszont rosszat is erről.

Aki már esetleg csinált ilyet,tudna meselni erről? Akár konkrét helyet,ahol csináltatta,mert úgy tudom,a fodrászon múlik minden😅


2019. máj. 4. 12:37
 1/2 anonim válasza:

Szia. Én most voltam, de vidéken.


Egy az, megbántam és nem a pénz miatt, mert nem én fizettem, kaptam.

Kibírhatatlan volt az a sok óra ott. Kettő ezt mindenki elfeljti mondani, hogy rettentő káros ez a cucc, de nem a hajadra, amit mindenki mond, azt szerintem nem károsítja.

Viszint ennek a cuccnak, olyan szaga van, hogy végig csípte a szemem, az orrom, a torkom. Akkora szenvedés volt, hogy hihetetlen. Állítólag rákkeltő is, plusz ahol hozzáért a fejbőrödöz be is jutgat a bőrbe, meg ki is hullhat ott a haj. Szellőzetett, de a többi vendég is rosszullett. Pedig eredeti cuccal dolgazik.


Ez mellett eltörpült, hogy tényleg szép lett, és sok munkájuk volt benne, de addig elsírtam magam párszor. Szép egyébként a haj, de nekem nagyon lelapította és nagyon zsírosodik.


Már kész sem volt, én azon jártam, hogy mikor lesz újra normális. Mert kezelhetetlen, de legalább volt tartása.


Nagyon egészségtelen, többet tényleg soha!

2019. máj. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nekem évek óta van, gyönyörű a hajam. Figyelj rá, hogy normális helyre menj, ahol az eredeti formaldehid mentes szert használják. Attól, ha szellőztetnek nem fogsz fulladni, a gőz maga csípheti a szemed, de kb annyira mintha sima víz menne a szemedbe, nem mar azért. Le fog lapulni a hajad, ez az egyenes hajjal jár, nem magával a kezeléssel. Nekem alapból egyenes hajam van, csak a vége nem és nem lapul le ettől jobban. Az első 3 napban fura szagú tőle a hajad mert nem moshatod meg, de utána szép lesz hidd el. Én nagyon ajánlom, de csak ha jó helyre mész megcsináltatni. A károsságról annyit, hogy rengeteg ilyen mindennapi káros dolog van, uv sugárzás, kipufogó gáz, akár hajlakk vagy körömlakk ahogy szárad, annak a gázai... szerintem ez sem károsabb sok másik mindennapi dolgonál viszont ezt 3-6 havonta kell kibírni. Mint kémikus mondom ezt neked, én nem félnék a károsságról. Én a Livehairben voltam Pesten ( 1027 Budapest, Bem József utca 8.) elégedett voltam teljesen (Azóta vidékre járok, mert elköltöztem) És ha az eredetivel csinálják, akkor a hatása is elképesztően gyönyörű lesz. Nézz meg pár képet a Szabó Imre szalon vagy White Hair facebookján.
2019. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!