Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajegyenesítés hajvasaló és...

Hajegyenesítés hajvasaló és hajszárító nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok vállig érő dús nagyon hullàmos szőke hajam van, ha nem vasalom ki úgy nézek ki mint Maugli. Vakaki tud valami technikát, vagy bármit amivel tudnám károsodás nélkül (vagy minimálisan kárositva) egyenesíteni a hajam? Eddig minden másnap átmentem rajta hajvasalóval de nem szeretném ha tönkremenne. Beszárítani nem tudom mivel nincsen hajszárítóm. Valaki?♥

2019. ápr. 4. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Vegyél egy hajszárítót.

Vagy nagy átmérőjű (a legnagyobbat, amit találsz) hajcsavarót. A nagy hajcsavaró nem tud göndöríteni.

2019. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos nem tudok venni hajszárítót :(
2019. ápr. 4. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem menj el fodrászhoz, páran csinálnak ilyen tartós hajegyenesítést. Pontosan nem tudom mennyi az ára, igazából fodrásztól függ.

Viszont egy hajszárító szerintem elengedhetetlen egy háztartásban :D vannak 3000-5000 forintért is :D

2019. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!♥
2019. ápr. 5. 14:57
 6/7 anonim válasza:

Kreatinos hajegyenesítés

11 hónapig marad egyenes

2019. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*keratinos
2019. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!