Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hagyjam a hajfestést?

Szerintetek hagyjam a hajfestést?

Figyelt kérdés

Hátközèpig èrő göndör hajam van. Mivel rettentő sok van belőle, ezért fokozatosra van vágva. Annyira, hogy elől kb a melemig, hátul meg hátközèpig ér. Ez csak ilyen mellék kérdés, de szerintetek ez gáz?

A másik az, hogy végre vágtam a végéből, és már egész egészségesen néz ki. De nagyon régóta be akarom festetni. Nem platinum szőkère, csak ilyen sötét bronzvörösre (most sötétbarna) . Szerintetek kár lenne?


Kb ilyenre szeretném:


[link]



2019. ápr. 29. 23:29
 1/4 anonim válasza:
Hát arc szerkezet kérdése is, meg az se mindegy hány éves vagy. De én azt mondom, egy természetes barna szebb mint a festett vörös.
2019. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem alapjáraton középbarna hosszú dús egyenes hajam volt. Olyan dús mint a tied, csak nem göndör. Én szőkére festem (nagyon világos, de még termsézetes) és mindenki jobban szereti így. Nekem a sötétbarna egyszerűen nem volt jó, öregített, pedig nem vagyok középkorú csak 21 vagyok de barna hajjal 30asnak néztem ki/ éreztem magam a szőke megfiatalitott, sokkal jobban illik hozzám szóval nem osztom ezt a "a természetes mindig jobb" véleményt, ha festeni szeretnéd hajrá, csak remélem tisztában vagy vele, hogy a festett haj akármilyen dús vagy göndös kétszer annyi törődést igényel mint a nem festett.
2019. ápr. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk hogy nézel ki, így azt sem tudjuk megmondani hogy jól áll-e.

Próbáld ki, ha nem tetszik vissza festeted.

2019. ápr. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kétszer annyi törődés problémás lesz mert így is 4 óra egy hajmosás (fèsülès, balzsamozás, beállítás, szárítás..)
2019. ápr. 30. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!