Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsit leégtem. Mit csináljak?

Kicsit leégtem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap a Balcsin nagyon leégett az arcom. Tök piros volt, most meg olyan barnás. De olyan hülyén nézek ki! : D Póló volt rajtam, de a kezemet megfogta egy kicsit, az olyan normális barna. De az arcomon még a szemüvegem nyoma is meglátszik... : D Nem lehet valahogy úgy csinálni hogy fehérebb legyen?
2010. júl. 5. 09:03
 1/7 anonim válasza:
szerintem nem lehet fehérebbre csinálni, majd idővel lekopik, de az égésre ajánlom a tejfölt, vagy kefírt. Bekeened vele és jobb lesz .
2010. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ú köszi, mert iszionyatosan fáj... Ki is próbálom, a itthon kefír. Köszii
2010. júl. 5. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a tejföl után majd besz@rtam, soha többet nem kenem sehova :D


Amúgy nem "fehéredik" ki; az égett, sérült bőrréteg idővel lehámlik, lekopik. Égés elleni szerek és minél zsírosabb krém jó rá, a lényeg, hogy ne száradjon ki és valami hűtse. Napra ne nagyon menj!

2010. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi volt a tejföllel? Hideg volt? Fájt utáa? Köszi a választ!:)
2010. júl. 5. 09:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Még jobban égett, szinte "elforrt" a bőrömön és amíg le nem mostam, mintha sav mart volna.
2010. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

hát az a tejföl rosz lehetet én még nem probáltam, de nekem is ajánloták mert nagyon fehr a böröm és könyen égek le.

Én kézkrémmel szoktam kenni az jé és jeget rakok a börre, hogy hűsitse.

Ha sokszor leégsz, akkor bőrrákod is lehet ezér ettől az évtől kezdve 18éves koromig csak családal fogok menni strandra(én döntésem)

2010. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon szoktam leégni, és nagyon meg is lepődtem azon, hogy egy nap alatt milyen vörös lett az arcom: D köszi a válaszokat
2010. júl. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!