Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A tegnap leegtem egy kicsit,...

A tegnap leegtem egy kicsit, nem nagyon, elol a mellem korul (mar amenyi a furdoruhabol kint volt, ott feherebb voltam) meg az arcom is piros egy kicsit. Mit tudok tenni ellene? Nem szeretnem ha hamlana a borom. Mindekepp hamlani fog?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 12:34
 1/6 A kérdező kommentje:
most bekentem tejfollel... de nagyon budos :S ... az hiszem fel ora mulva le is mosom... :|
2010. júl. 19. 12:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam h a tejföl felesleges rá, pdig itt is írták páran h jó, hát nem tudom.

Am nálam is ez van, rákvörös voltam, már nem ég szerencsére, párszor bekentem testápolóval, most meg hámlik egy kicsit már, de egy kis színem lett.

2010. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon tudom ajánlani a Panthenol spray-t.
2010. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

koszi... anyira nagyon piros nem vagyok de erzem h eg... a tejfol husit de ugyanugy a tobbi krem is amivel kentem... amit ithol talaltam....


koromvirag levelel tapasztolatok??

2010. júl. 19. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért tetted fel mégegyszer a kérdést rossz kategóriába?:)))

am vszínű le fog hámlani, ne aggódj, mármint ha nagyon ég, akkor tuti..

2010. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pantenollal kend be. Ez egy hab állagú szer, kifejezetten leégésre és már égési sérülésekre, megnyugtatja a bőrt és sok vitamint tartalmaz, segít neki regenerálódni. Gyógyszertárban lehet kapni, nem drága úgy tudom, és egy flakon nagyon sokáig elég.
2010. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!