Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet alaposan eltávolít...

Mivel lehet alaposan eltávolítani a sminket?

Figyelt kérdés

próbáltam már sokféle smink lemosóval, de sose érzem hogy alaposan letisztította volna a bőrömet.Milyen otthoni praktikákkal vagy milyen szerrel lehetne alaposan eltávolítani a sminket?És milyen technikával?

Ha lehet akkor pénztárca kímélő megoldások érdekelnének:)előre is köszönöm segítségeteket.


2008. nov. 10. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a dm-es márka a balea arctisztítókendő jött be! van exotikus illatban meg vmi licsisben!ilyen kendők!
2008. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Szia!A legegyszerűbb és legolcsóbb módszer az,ha egy vattára teszel egy kis testápolót(mindegy,hogy milyen),de csak épp annyit,hogy ne csípje a szemed,és ne legyen túl sok rajta,de azt Te is érezni fogod,hogy mennyit kell rányomnod!Én ezt használom már évek óta,szerintem jó megoldás!Sok az egyben...:-)

Sok sikert a próbálkozáshoz!

2008. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Én is az előbb említett testápolós módszert alkalmazom, és tényleg jó! De ne legyen annyira zsíros testápoló, mert az csak maszatol.
2008. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon ajánlom a Nivea Visage Young arclemosó zselét,ami amellett,hogy lemossa a sminket,sok egyéb dolgokkal is ellátja az arcbőrt.Pl.:Nem szárítja az arcbőrt,a szennyeződéseket és a felesleges zsiradékot is eltávolítja,nem utolsó sorban megelőzi azt,hogy pórusaink eltömődjenek.Konkrétan 1200ft és 200ml-es.Konkrétan,5 hónapig kitart,úgy ha mindennap lemosod vele a sminked.Épp,hogy egy pici kell csak a vattára.Én nagyon ajánlom.És még hozzáteszem.E termék nincs agyonreklámozva,de én még sosem kaptam pozitív visszajelzést egy agyonreklámozott termékről.Mert ugye azt a terméket reklámozzák,amit nem nagyon vesznek a "jó" minősége miatt.

/pici cutte/

2008. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Én 100%-ig a baba testáplóra szavazok:) jobb mint bármelyik reklámozott cucc.És még olcsó is;-)
2008. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
azt hittem csak én vagyok ilyen de én is testápolot használok:) probáld ki te is:)
2008. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Remélem nem okozok sértődést. Én nem ajánlom a testápolót, mert olvastam, hogy nem tesz jót a bőrnek. Más az arc (főként a szem) pH értéke, mint a többi testrészünket, mellyel tesápolóval kenegetünk, ezért ez egyáltalán nem tesz jót - sőt. Szóval ezt, ha teheted, hanyagold.

A sminklemosók tökéletesen eltávolítják a sminket, ha a megfelelő márkából választassz.


• hatékony

• akár internetről is beszerezhető

• tökéletesen eltávolítja a sminket

• viszonylag olcsó

• gyorsan használható, hordozható

Ezek "sminklemosó lapocskák" 50 db-os kiszerelésben kapható. A LOGONA terméke, drogériákban, interneten is elérhető. Ezt akkor ajánlatos használni, ha hulla vagy, és nincs sok kedved a tükör előtt maszatolgatni, hanem gyorsan akarsz megszabadulni a sminktől.

Itt megrendelheted (1310 ft):

[link]


És egy drágább, de hatékonyabb sminklemosó:

[link]


Üdvözlettel: Miracle *

2008. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen a segítséget:)

aranyosak vagytok:)

2008. nov. 12. 15:41
 9/10 anonim válasza:
A tiszta víz és a szappan csodákra képes már több száz éve is bevált, azóta is használjuk. :-))))))))))
2009. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a szappan szárítja a bőrt..
2009. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!