Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta melegítés gép nélkül...

Gyanta melegítés gép nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon kezdő vagyok a gyanta használatban.... szupermarketekben lehet kapni külön féle patronokat ezeket forró vízben lehet oldani? Félek hogy felrobban... vagy lehet alapból folyékony allagut is találni?

2019. ápr. 9. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én kockákban veszem a gyantát, úgy néz ki, mint egy szappan. Beáldoztam rá egy kis lábast, de kávémelegítő is remek. Beleteszem, és tűzhelyen olyanra melegítem, amennyire szeretném. Egy műanyag pálcikával kenem fel. A patronok, amikről írsz, van olyan fajta, ami mikrózható, és van amit egy elektromos melegítőre kell felpattintani. De én azokat nem szeretem. Felrobbanni biztos hogy nem fog :D Csak nem szabad túlmelegíteni mert összeégsz. Alapból folyékony állagúról nem tudok, márcsak azért sem, mert a normális gyanta visszaszilárdul ahogy hűl.
2019. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felrakok edényben vizet forralni és belerakom a gyantát is.Addig forralom amig, teljesen híg lesz. majd kiveszem egypár percre hülni és aztán használom.

Nekem mikroba sosem sikerült felmelegiteni.

2019. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Évekig melegítettem lábasban, forró vízben...nem tudod felrobbantani, viszont a làbas levakarhatatlanul gyantàs lesz, és nem bírod megfogni a patront, mert forró.

Vegyél egy ilyet:

[link]

Beleteszed a patront, felmelegíti a kellő hőfokra és melegen is tartja, a kezed pedig nem égeted le :)

2019. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺️ Akkor meg próbálkozom vele
2019. ápr. 11. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!