Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mostmar borgyogyaszhoz kene...

Mostmar borgyogyaszhoz kene mennem?

Figyelt kérdés

Szornyen nez ki az arcborom, teli van mitteszrekkel, par pillanat alatt bezsirosodik es egyzerre szaraz is, mint a sivatag. Vannak pattanasaim, a T zonaban pedig allandoan piros.

Mindenfele kremet, radirt, lemosót hasznaltam mar, de semmi.

Mar mindenfele hazi praktikát kirpobaltam, voltam kozmetikusnal is de semmi nem segit, az evek alatt egyre rosszabb. Egy bőrgyógyász ezen hogy tudna segiteni? A mitteszerekkel mi lesz, ha csak arckremet is ir fel?



2019. ápr. 8. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Menj el kozmetikushoz aztán vegyél rossmann-ban vagy dm-ben Dermofil pasztát. Nekem is zsíros a T vonal de ettől első használat után helyreállt a rend és olyan az arcom mint a babapopsi.
2019. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem korpàs szeborreás a bőröd.

A zsíros (szeborreás) bőrnek 2 fajtàja van.

Az egyik az olajos szeborreás, másik a korpás szeborreás.


Ez azt jelenti hogy felszíni vízhiànyos a bőröd. A felső hàmréteg szarusodási folyamata fokozott. Közben pedig zsíros is a bőröd.

Fontos hogy a bőrtípusodnak megfelelő termékeket hasznàlj. Csalóka lehet, mert a száraz részek miatt, sokan zsírosabb, szárazbőrre való termékeket használnak, közben alapjáraton zsíros a bőr és ez miatt még fokozódik a zsírosság.


Fontos a rendszeres radirozád, hidratálàs. Felkereshetsz egy jó kozmetikust is, aki tud segíteni.

2019. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

elnézhetsz bőrgyógyászhoz is, hátha tud receptre írni valamit :)

nekem anno gyógyszer mellékhatásként jöttek elő a nyakamon és a hátamon, majd egy vényköteles patikában készített kenőcs hozta meg a váratlant és még olcsó is volt. de ezt majd a dokid tudni fogja :)

2019. ápr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!