Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szépségápolás mánia. Megoldás?

Szépségápolás mánia. Megoldás?

Figyelt kérdés

Sose voltam teljesen elégedett a hajammal, mivel vékonyszálú, és csak átlagos mennyiség.

Évekig ugyanazt a sampon-balzsam kombót használtam, eszembe se jutott soha leváltani, míg meg nem szokta a hajam. 3 havonta vettem egy sampont, 7 havonta egy balzsamot, mivel lassan fogyott.

Aztán megszokta a hajam, és váltanom kellett. Itt romlott el minden.

Mindent ki akartam próbálni, volt, amit el se használtam teljesen, mert semmiért se tudtam úgy lelkesedni, mint azért a régiért.

Állandóan keresgélek, mindent ki akarok próbálni, egy-két használat után már újat szeretnék, mert mi van, ha az jobb. Persze semmitől nem lesz olyan hajam, mint szeretném, mert nem olyan a genetikám, és pont.

Az össz, amit tehetek, hogy nem roncsolom és rendszeresen vágatom. Hogy mivel mosom, majdhogynem mindegy.

Viszont annak ellenére, hogy ezt ép ésszel tudom, mégis a drogériában a hajápolós sor az első, amit megnézek, neten is gyakran keresgélek ilyesmit. Persze ez értelmetlen.


Már megtiltottam magamnak, hogy félretegyek valamit, ameddig el nem fogy, illetve nincs teli a fürdőszoba a kacatjaimmal sem (3 sampon és egy pakolás van csak kint), de szeretnék teljesen semlegesen viszonyulni ehhez.

Mármint, hogy ne érdekeljen, hogy szép-e a hajam, ne irigyeljem, akié igen, és csak akkor jusson eszembe, hogy hajápolás is van a világon, ha azt veszem észre, uppsz, elfogyott a sampon otthon, hozzá kell írni azt is a bevásárláshoz.


25l


2019. márc. 25. 23:18
 1/3 A kérdező kommentje:

Vitaminok, étkezés, hasonlók nem megoldás.

Hosszú hajam van (derékig ér), nem az a baj, hogy csúnya, törik vagy száraz, amin lehetne segíteni, hanem hogy genetikailag vékonyszálú, és nem olyan szuperdús, mint másoké.

2019. márc. 25. 23:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Tupir/dusito spray/vekonyszalura frizura
2019. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne drogériás terméket használj. Fodrászkellékesben vegyél professzionális terméket. Sokkal jobb lesz, mint a drogériás termékek.
2019. márc. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!