Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striát, hogyan lehetne mêgjobb...

Angel369 kérdése:

Striát, hogyan lehetne mêgjobban eltüntetni?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron voltak étkezési zavaraim így lefogytam majd vissza is híztam+tornáztam rá,de nagyon tapasztalatlan voltam,azt se tudtam,hogy mi az a stria és,hogy hogyan alakul ki,így nem használtam semmilyen krémet,sajnos a legelső képeim törlődtek a telefonomról,de a mostaniakat mindjárt csatolom.Ja és ha valakinek van valami ötlete szívesen várom.

2019. márc. 17. 20:42
 1/4 A kérdező kommentje:
2019. márc. 17. 20:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Ruhával, mással nem fog!

A krèmekkel meg semmire nem mentèl volna

2019. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kialakult striával màr nem lehet mit kezdeni. Idővel halvànyabb lessz, de teljesen eltünni sose fog.

Szinte minden nőnek vannak striai. Sőt férfiaknak is van.

Fogadd el így a tested! Mást nemtudsz tenni.

2019. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az olyan ember, akinek nincs. Amit küldtél képet, azon átlag alatti a mennyisége.
2019. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!