Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arocomon sok pici halvány...

Az arocomon sok pici halvány heg van, amiket alapozóval nemtudok eltüntetni. Tipp? Hogy mivel tudnám mégjobban enyhíteni őket, v esetleg teljesen eltüntetni?

Figyelt kérdés

régi pattanások,bárányhimlő stb. hegei azok:S


17/L


2010. febr. 3. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Lézerkezelés segythet a bőr megújításában, bár az eléggé drága. Ezenkívül a Vichy-nek vannak szuper alapozói, amivel akár az égési heget is el lehet tüntetni. Drága és a használata is nehézkes, de egy próbát talán megér. [link]


A lézerkezelés hatékonyabb lehet.

2010. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

maximum 2000ftot tudok erre rászánni.

esetleg vmi pénztárca kímélőbb dolog nem létezik?

2010. febr. 3. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
menj el bőrdokihoz, ő először ad rá vmi gyengébb krémet mindig ezzel kezdik hátha az is elég...de azt szinte sose elég, ezért vissza mész majd,h. nem javult, akkor vagy ad 1 erősebb krémet v tablettát, és az már használni fog és tényleg segít!a bőrdoki meg ingyen van...a krémek pedig általában: ezertől 3ezerig szoktak lenni
2010. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

próbáltad már a korrektort?ez direkt bőrhibákra van:)vagy esetleg valamilyen bőrradír...

vagy van most egy új kezelés, a gyógynövényes mélyhámlasztás...állítólag jó a hegekre...persze ez nem mindenkinek ajánlott...előtte érdemes utánanézni, kinek szabad, kinek nem:)

deee a legolcsóbb...az a korrektor talán:)

2010. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Ha tényleg hegekről van szó, azt 2000 Ft-ból nem tudod eltüntetni. Sajnálom. A hegek a kötőszövet mélyebb rétegeit érintik, ráadásul a bőrfelszínen is jól látható egyenletlenségeket okoz. A korrektor/alapozó csak arra jó, hogy a színhibákat eltüntesse, már finom ráncokat sem tudja, a hegeket meg végképp nem.


Én azt javaslom, hogy menj el bőrgyógyászhoz (az tényleg ingyen van), és őt kérdezd meg, hogy mik a lehetőségeid. Aztán ha sokba kerül, elkezdhetsz rá gyűjteni...

2010. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy időben a TV is reklámozott egy heg eltüntető krémet.Nem tudom mi a neve,de a gógliba ha beírod,hogy heg eltüntető akkor tuti kiadja.De 2000ft-ból sajnos nem lehet megúszni.
2010. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valhol itt olvastam egyszer hogy az Ilcsi termekek kozott van valamilyen gyumolcsos tonik vagy krem, ami jelentosen segithet a hegek eltuntetesen. Nezz utana neten.
2010. febr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bőrdoki! ne használj rá semmi bolti kozmetikumot, mert lehet h az csak rontana rajta, a bőrdoki megmondja mit szebed, nekem pl mondta h csak langyos vízzel moshatom mert oylan érzékeny a bőröm, és semmi tonkik meg bőrradír, csak a gyógykenőcs és ettől rendbe jött
2010. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!