Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól áll a szőke haj, barna...

Jól áll a szőke haj, barna szemhez?

Figyelt kérdés

Most sötétbarna hajam van és szeretném szőkére átfestetni, közép szőkére vagy sötét szőkére gondoltam.De a szemem is barna, jól állna hozzá a szőke haj?

14/L


2010. júl. 1. 19:10
 1/8 anonim válasza:
Nekem is barna a szemem es szöke vagyok
2010. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen, de készülj, hogy a hajadat tönkreteszi
2010. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

14 évesen azért durva a hidrogénezés. festeni meg ráérsz, nem való neked, és nem is attól fogsz érettnek tűnni!

várj vele még pár évet vagy csak első esetleg második fokozatú színezőt használj. hamvasszőke talán jól állna... de sötétbarna hajhoz valszeg sötét szemöldök is megy és ez elég idétlenül tud kinézni fiatal kislányon szőke hajjal... (ld kiszel "tüncit" bár ő a dinoszauruszokkal született:P)

2010. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
átfestetném a szemöldökömet is...:D
2010. júl. 1. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:
én 15 voltam, mikor be lett először festve a hajam és még mindig szép és egészséges :-) bár szerinte is először valami sötétebb szőkével próbálkozz.de ne feledd, h sok múlik ám a fodrászon is!aztán majd a kozmetikus megmondja, h milyen szín jó szemöldöknek.szemöldök festés , meg csak pár száz forint.sok sikert
2010. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25/l
2010. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 évesen azért drasztikus változtatás. anyud egyáltalán megengedi? elvégre is ő fizeti:P a fodrászhoz havonta kéne járnod és kozmetikushoz úgyszintén..
2010. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:D

megengedi:D

2010. júl. 1. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!