Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körmök beszakadása, törése...

Körmök beszakadása, törése ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Amikor megnövesztem a körmeimet, egy ideig szép egészségesek, de aztán elkezdenek sorra beszakadni, letörni, mit tehetek ez ellen? Nektek mi vált be?
2019. febr. 4. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

HYPO


1-2 percig, 2-3 naponta belemártod az ujjaid végét, majd megmosod, sima vízzel.

2019. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez most vicc, vagy komolyan írtad, de senkinek sem ajánlom, hogy ilyen hülyeséget csináljon...
2019. febr. 5. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem vicc.


És bocs, hogy próbáltam segíteni! Többet nem fordul elő!

2019. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha ehhez hasonló "jótanácsaid" vannak, akkor valóban jobb lesz úgy.
2019. febr. 5. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy időben ugyanez volt a problémám. Megnőtt, majd 1-2 hét múlva vághattam le, mert beszakadt.

Én nekem az segített, hogy minden nap kilakkozom. Mármint, nem minden nap festem újra, de minden nap ki van lakkozva, ha lekopik csak akkor festem megint.


Ismerősömnek viszont az vált be, hogy vett ilyen átlátszó körömerősítőt, és azóta nagyon szépen megnőttek a körmei.

Egy próbát megér szerintem. :)

2019. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!