Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne göndörö...

Mit csináljak, hogy ne göndörödjön a hajam?

Figyelt kérdés
vállig érő világos barna hajam van.ha megmosom és megszárad kész katasztrófa,én ezt nem göndörnek nevezném,az alja szép göndör a teteje meg sz*r.sokszor vasaltam a hajam,de egy hónapja nem vasalom mert csak tönkreteszem és azt nem szeretném.mit tegyek?azt se bánnám ha göndör lenne,de akkor az egész.
2008. nov. 8. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szijja!NEkem is ugyanez a problémám!De elmondom, hogy mit csinálj!Előszőr is!Vasaláson kivűl nem tudok más módot arra, hogy egyenes legyen a hajad!A hajvasaló pedig tényleg nagyon tönkreteszi!Előszőr is vegyél sok kicsi hajgumit!(Kb 15-20) Mosd meg a hajad és fond be!Kb 15 tincset szoktam befonni!(de persze nem hagyok tincset úgy, hgy nincs befonva!Vizesen megszárad!Kb ha este befonod lefekvés előtt 1-2 órával akkor reggelre tökéletesen megszárad!De persze ne legyen törölkőzővel beötve a hajad, vagyis érje levegő!Reggel suli előtt vagy munka előtt kibontod és szép hullámos lesz!:) Mindenki azt hiszi a sulimban, hogy kreppelővel csinálom pedig nem! :) Egyáltalán nem égetem szét a hajamat!nekem szép hoszú hajam van!Sajnálnám :P NAh puszi Remélem tudtam NEked segíteni!SZijja! :) (K)
2008. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és fontos, hogy ne fésüld ki csak bontsd ki! :)
2008. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szia:-)

köszi a tanácsot,ki fogom próbálni:D

ha vki tud még jó mótszert lécci írja meg.

2008. nov. 8. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a fonásra esküszöm és Én max 4-be fonom be a hajam. Hamarabb is megvan, meg nagyobbak így a hullámok! :)

2008. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
en meg nem probaltam ki a fonast, (amugy nekem is gondor is meg nem is meg szaraz es dus.. kesz szenakazal) de a wax hajmosas utan felszarazon hasznalod nagyon jo meg a hajhabot is ajanlom.
2008. nov. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen már kipróbáltam és tényleg jó..:D
2009. márc. 29. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
uhh nekem is ilyen hajam van, de ha megmosod akk utána száritsd ki egyenesre, teljesen nem lesz egyenes csak pár hullám lesz benne de jól fog kinézni:D
2009. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!