Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamiért piros az arcom egy...

Valamiért piros az arcom egy része ez miért van?

Figyelt kérdés
Nagyon piros, viszlet és eg a homlokom és a fulemnél lejovo resz teljesen a nyakamig csak az egyik oldalamon. Nem ettem semmit ami egyebkent nem szoktam. Elkeztem egy smink eltavolitot hasznalni es nem a megszokott samponnal mostam hajat (egy fejbor szer miatt nem mosom meg a fejborom igy azt nem erinti) es hozza ert az arcomhoz, lehet ettol a kipirosodas? Borgyogyasz tervben van!!!!!!

2019. jan. 8. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szimplán allergiás reakció. Most az, hogy melyik a kettő közül, jó kérdés. Hagyd szüneteltetni egy hétig az egészet. Aztán próbáld ki egyik héten az egyiket. Várd a reakciót. Aztán köv héten a másikat.
2019. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csalánkiütés. Allergia szokta okozni.
2019. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az alapozok lemarjak a borod vedoreteget es kivorosodik a bor tole. Illetve kiszaritjak. Az is vorosit.

A sminklemosoban levo alkohoz kioldja a zsirt es kiszarad az arcod. Attol is vorosodhet.


Ha gyonyoru egeszseges bort akarsz,akkor szaunazz sokat meg sportolj rendszeresen. Ne hasznalj soha alapozot meg sminklemosot.

2019. jan. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!