Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy borotvánál mit jelent az...

Egy borotvánál mit jelent az "elemes" kifejezés?

Figyelt kérdés

[link]


Erről lenne szó


2018. nov. 16. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elemmel működik. Ha nincs benne elem, akkor nem rezeg. Ezek a Gillette Fuison Power borotvák rezegnek, így kellemesebb érzés a borotválkozás. De használható elem nélkül is, csak akkor nem rezeg. 1 db ceruzaelemmel működik. Azt most kapásból nem tudom, hogy milyen méretűvel. De ha jól látom, itt tartalmazza a csomag az elemet is.
2018. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából annyit, hogy ha megveszed becsaptak. Rezeg ez tény, de ha nem teszi akkor mi van? Rezgés nélkülivel is ugyanolyan jól, kíméletesen meg tudsz borotválkozni, csak nem kerül ennyibe. ( én ezt tapasztaltam )
2018. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül rezgés nélkülit vettem egy Fusion 5 ProGlide Flexball-t. Volt szerencsém kipróbálni is hát kellemesebb mint az eddigi eldobható borotvák.

Köszönöm a válaszokat!

2018. nov. 16. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!