Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epiláljak vagy maradjak a...

Epiláljak vagy maradjak a borotvánál?

Figyelt kérdés

Legalább négy éve borotválom a lábam, de nyáron sokkal kényelmesebb lenne, ha nem minden nap kellene. Át szeretnék térni az epilátorra, és Philips-en gondolkodtam ezen belül is két fajtán: HP6421 vagy HP6423. Az első a precíziós sapka miatt tetszik jobban.

Kinek milyen tapasztalata van a márkával, illetve ezzel a két fajtával?

Nagyon meglátszik a szőrszál helye, azaz pettyes marad a lábam(nem a közvetlen epilálás utáni piros pettyekre gondolok)? :)


Előre is köszönöm a válaszokat! :) L/18



2014. márc. 25. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Philips van nekem is, egy újabb fajta, de tiszta szőrbenövéses tőle a lábam szóval inkább gyantázok. Ez jobban bevált, gyorsabb is, kevésbé fáj, nincs annyi szőrbenövés. Gyantamelegítő + patron kell hozzá, nem is olyan drága.
2014. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kihúzott szál helye pár óra mulva eltűnik,de ez a gyantánál is így van.Ha kényelmesebb akkor használd.
2014. márc. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is a gyantára szavaznék, sokkal több ideig bírja, és habár én epilálni nem próbáltam, de a barátnőm is a gyantázást szereti jobban, a borotvával pedig tényleg sok nyavalya van.
2014. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a gyantánál semmivel se fáj jobban az epilálás, sőt, talán a gyanta jobban fáj.
2014. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!