Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni ez ellen?

Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Évek óta epilálom magam. Ám az utóbbi 1 évben elkezdett nagyon viszketni a bőröm,amikor nőnek ki az ujjabb szőrszálak,meg rengetek szőrtüsző gyulladás jelent meg a bőrömön. A borotvát nem szeretem,tartós szőrtelenítésre pedig nincs pénzem. Mit lehetne tenni epilálás előtt,vagy után,esetleg közben,hogy ne legyen ilyen problémám?

2018. aug. 11. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy előtte leradírozod a bőröd (elég csak oliva olaj+őrölt kávé+cukrot is tehetsz bele, ha dúrva a bőröd, de én inkább kihagynám) majd utána egy jó testápolóval bekened

Én ezt szoktam borotválás előtt és után, mivel nem bírja a bőrőm a gyantát+epilátort, de nagyon puha lesz utána a bőr

2018. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előtte bőrradír és fertőtleníteni a csipeszekez

Utána fertőtlenítő

2018. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!