Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Foltos lettem a barnító...

Foltos lettem a barnító spray-től. Hogyan tudnám "leszedni"? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Szóval...

Éppen most szívtam meg ezzel a garnieres barnítóval:

[link]


Jó nagy hülyeséget csináltam, mert már szép, egyenletes barna bőröm volt ( eleve kreol vagyok, de napozással szép bőröm lett ), és csak próbából ( mert máskor nem fogott semmit rajtam egy a spray ) fújtam egy csíkot az alkaromra.

Hát mit ne mondjak, pont most fogott be, amikor nem kellett volna. Egy éjszaka alatt. Reggel azt hittem, elbőgöm magam.

Nem jön le semmivel, és egy gusztustalan, téglavörös, elfolyt csík van a kezemen.

Csak hogy korrigáljam, befújtam az egész testem. Életem legrosszabb döntése volt.

Mit ne mondjak, gyönyörű vagyok, semmi sem szedi le, órákig súrolom a kádban, körömlakklemosó sem segít.


Nem tudna nekem valaki segíteni? Nagyon fontos lenne valamilyen módon leszedni ezt az ocsmányságot a bőrömről. Eddig minden nap a strandon lógtunk, de most egy rövidujjút sem vehetek fel az utcán. :(

Ez a cucc színezi a bőröm? ( Vagy a bőrömben beindítja ezt a "barnulást", amit nem hiszek, mert akkor nem ilyen vörös lennék )


2010. jún. 19. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

tarka boci


XD

2010. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
azz xD
2010. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ha már írsz, normális választ írnál... -.-

de örülök, hogy örömöt okozhattam neked :D

2010. jún. 19. 20:21
 4/12 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem áztasd magad pár órát a kádban közbe olvass vagy hallgass zenét vagy valami akkor szerintem kikopik :D
2010. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

úristen :| na én ezért nem próbáltam az ilyen barnítós fújós hülyeségeket..mer mindnek avgy narancssárga vagy vörös színe van-.-

hát próbáltad már hígítóval?ultra derm-el?öö..

de gondolom beivódott a bőrödbe :S és sztem csak pár hét múlva fog halványulni..:S:S nemtudom.kérdezd meg anyudat,vagy apudat.csak tudnak ajánlani valamit.sminklemosó?? arclemosó tonik?

vagy kérdezzéttem meg pl.dm-nem vagy rossmannban vagy ahol vettétek h van-e olyan vmi ami leszedi a bőrödről.mondjuk küldbe anyudat.

sok szerencsét.

2010. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pár nap és lekopik, nem tudod lesúrolni magadról. Esetleg bőrradírral próbálkozz!
2010. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

próbáld nitróhigítóval

az minden festéket leszed, talán ezt is :)

2010. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
a nitro hígítót neked ajánlanám kedves előttem szóló gondolkozz már el mit írsz!bőr radir az biztos siker tapasztalatból mondom jártam hasonló cipőben én a rossmanosat vettem szivacs vagy hablabda segitségével le jön szépen
2010. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem bőrradírral de csak egyszer.Előtte egy nagy fürdés és csutakold magad.De valószínűleg csak a kopás segít
2010. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden értelmes válaszolónak, megpróbálok mindent. :D

Remélem lejön, mert huh -.- :D

2010. jún. 19. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!