Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a barnához a jó melír színek?

Mik a barnához a jó melír színek?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajam van és barna melírt szeretnék bele, de nem tudom, hogy milyen árnyalatot válasszal, ami természetesen hat, mégis egy pluszt ad. Tudtok nekem félhosszú hajakat linkelni?És arra is kíváncsi lennék, hogy ha most csináltatom meg a hajam, akkor a nap kiszívhatja szőkére a festéket?köszi
2010. jún. 19. 19:21
 1/6 anonim válasza:
Fuuu...szoke, lila,voros, zold, kek... szerencsere szerintem a barna hajhoz mindegyik jol all :)..nah jo..talan a kek nem :D
2010. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is barna hajm van és szőke melír van benne. Ha lehet olyan fodrászhoz menj akit ismersz, és ő látni fogja, hogy milyen áll jó hozzá és nem égetni le a hajad. Én az enyémmel nagyon megvagyok elégedve. SOk sikert. ;)
2010. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
világosbarna, szőke. de persze vékony kis tincsekben, hogy természetesnek hasson!
2010. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem a szőke a legjobb hozzá(:
2010. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lerienn válasza:
én ma melíroztatok vörös árnyalatokkal, (sötétbarna hajam van) majd megírom az eredményt, ha még érdekel
2011. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekel kösszi :D Remélem jó lett!
2011. aug. 20. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!