Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestetném a hajam a klónom...

Befestetném a hajam a klónom miatt. Milyen színek jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés

Lassan 17 leszek, az anyukám nem engedi hogy befessük a hajam. De azt hiszem mostmár muszáj! Az egyik osztálytársammal annyira hasonlítunk hogy a saját testvérem összekevert vele.

Hogyan tudnám meggyőzni a szülőket?

Zöld szemem van, világos bőröm, és szőkésbarna göndör hajam. Milyen szín állna jól?

Köszi


2010. júl. 14. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk kicsit sötétebb barna?:)
2010. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én évközben győzködtem nagyon sokat az anyukámat hogy hagy legyen befestetve a hajam, és azt mondta hogy ballagásig nem ronthatom el. Aztán a szünet kb 2. hetében vettem hajszínezőt, nem rendes festéket, és ő maga festette be nekem még azon a héten. Mondd anyukádnak, hogy az nem károsítja annyira. Nekem is világosszőke hajam van, nagyjából egyenes de vasalom. Én amivel festettem : Szőke 7.0 .

Hátha tudtam neked segíteni. Sok szerencsét :)

2010. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Mindjárt utána is nézek a hajszínezőknek.
2010. júl. 14. 10:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép sötétebb vörös is jó lenne. Az tök jól tud kinézni zöld szemhez és világos bőrhöz. ( Nem répa vörösre gondolok).
2010. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
világosbarna vagy világos szőke
2010. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne elég ha kivasalnád vagy levágatnád a hajad?

Szerintem is sötét vörös vagy sötétbarna esetleg fekete.De szerintem először mindenképpen hajszínezőt vegyél,mert ha mégsem tetszik az egy idő után lekopik.

2010. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne kezdd rögtön festéssel, melíroztasd be fodrásznál, levésbé látszik hogy lenő és nagyon friss, bohókás, nyárias lesz a hajszíned. ha utána folyamatosan melíroztatod, úgyis olyan lesz, mintha festve lenne, de a hajadnak is jobb, mint a festés (bár ma már vannak nagyon kímélő festékek, de akkor is.)
2010. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

10.05

igazad van zöld szemmel tényleg nagyon jól néz ki a vörös.. nekem is ilyenre volt befestve..és jobban tetszett ez másoknak mint a sötét barna hajszínem a zöld szememhez (:

szerintem kedves kérdezőő válassz vörös szinezőt , nekem is az volt... írj privit ha kérdésed van (:

2010. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10.54*
2010. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!