Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a zsíros hajammal?

Mit tegyek a zsíros hajammal?

Figyelt kérdés

Általában 3-4 naponta mosom a hajam, de ha megmosom és megszárad már akkor is zsíros. Schauma gyógynövényes sampont használok, de ez se segít. Egy időben szárítottam és vasaltam, de mostanában már inkább megvárom hogy megszáradjon magától. Viszont ha nem vasalom borzasztóan néz ki. Tudom, hogy sok ilyen kérdés van már, de nagyon kétségbe vagyok esve miatta, légyszíves segítsetek.

Ui: 13 éves vagyok.


2008. nov. 1. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ha elmész a gyógyszertárba,és ott megkérdezed,biztosan tudnak neked adni valami jó gyógyszertári sampont.Amúgy mikor én ilyen Schaumával mostam hajat,az enyém is zsíros volt.Ja még valami!Minél gyakrabban mosod a hajad,annál jobban fog zsírosodni.
2008. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát a zsiros haj nem szégyen végül is ciki az igaz, de a biológia tanárom mondta, hogy a zsirosodástól nem töredezik a vége!! Egyet értek az előző válasszal minnél sűrűbben mosod annál zsirosabb lesz és még valami nekem a vasalástól szokott zsiros lenni!!!
2008. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

En valtogatom a samponokat, hiszen amig egy masikat nem probalok ki, addig nem tudom hogy az NEKEM jo-e?!

Szerintem probalj ki egy masik sampont!

2008. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A sampont is váltogatni kell néha kb félévente-évente.

Nekema hadens shoulders vált be a mentholosa....

de az Avonnál is van jó.

A hajbalzsammal is ovatosan, te csak kimoshatot használj,mert az is zsirosit.

2008. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a sampon sztem mind1, én gliss kur-osakat használok és Elséve-t és oriflame-t. NE hajbalzsamot és hapakolást! van a Gliss kurnak 1 fújós balzsamja, rózsaszín, 800-900 Ft körül van, az nagyon jó és tényleg nem nehezíti el a hajat és jó a gliss kur hajvégápolója is, 1200körül van és sokáig elég. lehet, nem mosod ki a hajadból a sampont és/vagy valamelyik összetevőére allergiás vagy és az váltja ki a fejbőrőd fokozott zsírosodását. és felfogott haal aludj, akkor nem zsírosodik be reggelre. ha mindent kipróbáltál már és nem javul, fordulj orvoshoz- bár sztem már most is érdemes lenne.
2009. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!