Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcom heges, gyulladt...

Az arcom heges, gyulladt pattanások vannak rajta, és az orrom miteszeres! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokszor voltam bőrgyógyásznál,de nem segített semmi!!Szeretnék most vmi olyat kipróbálni,amit itthon én tudok csinálni az arcommal,és hatékony is!!Ha van tanácsotok írjatok!!
2008. okt. 31. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Szukseged van egy tisztikurara, ezt itt a neten tobbet is talalsz. Nem fogyokura! Tisztitokura!

"A szepseg nem csupan egy csinos arc, a szepseg belulrol fakad. Ne elegedjunk meg a tuneti kencekkel, hanem olykor-olykor nezzunk a szervezetunk melyere!"

Tudom ajanlani a candida dietat, egy ismerosomnek ugyanilyen problemaja volt mint neked, a vegen mar tukorbe sem nezett, aztan vegre ratalalt erre a candida dietara, o nagyon szigoruan be is tartotta, es nagyon szep lett az arca!

Nezz korul itt a neten, es ne kremeket keress, hanem tisztitokurat a szep arcborert!

Remelem hogy segitettem neked!

2008. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Elirtam, nem tisztikura, hanem TISZTITOKURA!
2008. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, miért pontozták le az elsőt, de nekem is nagyon szép lett a bőröm attól a diétától.
2008. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez jó ötlet én is kifogom próbálni, de addig is próbáld ki a sörélesztőt és a kátrány szappant bioboltokban, herbatárban lehet kapni, én 3 hete szedem és használom, nekem nagyon sokat segített.
2008. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
nekem a feketeszappan segített!!Ilcsi -féle,drága, de hatásos!!
2008. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Szeretnem megkerdezni az okosoktol, hogy a candida dieta miert nem jo a csunya arcborre?
2008. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nagyon bevállt a dalacin T gyulladáscsökkentő (az átlátszó, nem a fehér). Lelohasztja a pattanást, vagy ha még kicsi akkor meggátolja h rendesen begyulladjon.
2008. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ide írok valaki adna bővebb infót a candida diétáról. Előre is köszi
2008. nov. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!