Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcom heges, gyulladt...

Az arcom heges, gyulladt pattanások vannak rajta, és az orrom miteszeres! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ne irjatok kurákat mert 15 éves vagyok és kevésaz akarat erőm, e mellet diabetikus szal alapból kevéscukrot eszek... szolárium, kozmetikus segít??


Második gondom pedig a lábam... nagyon eleven gyerek voltam és a lábam tele van sebekkelhorzsolásokkal és van 3 heg is ami biztos hogy seha nem fog eltünni.. nagyon zavarja ez a fiukat?


2008. dec. 26. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyulladt pattanásokra egyértelmuen a kozmetikust ajánlom, és semmiféle "házi kúrát", amivel még csak rontasz!:) Nekem is hegek maradtak a pattanások után, és voltak még gyulladtak is, de a kozmetikusom ajánlott egy klinikát, ahová elmentem, és egy év alatt el is tuntették a hegeket :)

A lábadhoz meg annyit, ha egy normális, értelmes pasit találsz, azt nem fogja szerintem zavarni!:)

2008. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ÉS a hegekre jó amúgy az aloe.
2008. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Váááá!!!!


Bocsi, de mindig hülyét kapok, amikor azt látom, hogy valaki azt írja kommentnek, hogy a kozmetikus segít!!

A kozmetikus csak árt! Ha gyulladt pattikat elkezd nyomogatni, az egy életen keresztül meg fog látszani..


Persze vannak óvatosabb kozmetikusok is, de annak emg nem sok a látszatja..


Menj el bőrgyógyászhoz, vannak tökjó ecsetelők, azok szinte mindig használnak!


Ha csak kevés a pattid, akkor tényleg jótékony hatása van a szolinak,de csak megfelelő mennyiségben.


Minden este takarítsd le az arcodat tonikkal(minden tonik jó), és hetente egyszer radírozd le a bőrödet bőrradírral. Így kijönnek a mitesszerek, és az elhalt hámréteg is lejön, ami által csökken a bőröd zsírossága, ergó kevesebb pattid lesz!

2008. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!