Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljes intim gyantáról tudtok...

Teljes intim gyantáról tudtok mondani néhány dolgot?

Figyelt kérdés

Még soha nem csináltattam, csak fazon gyantázást. Erősebb szőrzetem van, de nem borotválom, csak kisollóval ritkítom =)

Szóval az a kérdésem, hogy (elsőre) mennyire fájdalmas? Teljesen megcsinálja a kozmetikus, tehát ott egészen belül is? És hogy megy ez egyáltalán?

Budapesten a XI. vagy az V. kerületben tudtok ajánlani esetleg jó kozmetikust aki megcsinálja?


2010. jún. 14. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekelne :/
2010. jún. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nah szóval:)

én voltam már,de azóta magamnak szedem gyantával.

az első borzalmasan fájt,főleg h nagyon hosszúra sikerült meghagynom,de azt mondta a kozmetikus h legalább kiszedi teljesen.nekem úgy volt h a bugyimat kellett félrehúzni mindig.fent nem is olyan vészes,de ahogy lejjebb és beljebb megy,nagyon fájdalmas,de kinek milyen a fájdalomküszöbe igazából.megkérdezi h meddig szedje le,te irányítod a bugyiddal,h meddig csinálja meg.

2010. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hello! Kozmetikus vagyok.


Az intim gyanta. Elvileg minden kozmetikus teljeset csinál, ha kéred, azaz ott "belül" is, de hallottam már olyat, aki nem úgy csinálja, azaz ott "belül" nem. Ezt előtte le kell tisztázni.


Menete levetkőzöl: kapsz egy papírtangát (1x használatos), letisztítanak valamilyen tonic-al, behintőporoznak, aztán gyanta.


Nem akarlak elkeseríteni, de ha eddig borotváltad, szerintem krvara fog fájni, mivel biztos vagyok benne, hogy eléggé meg van erősödve ott a szőr, alapból is erősebb az intim részeken a szőr, mint pl lábon - karon úgyhogy... Szerintem készülj fel a legrosszabbra, így meglepetés nem érhet fájdalom terén. Egyébként meg a fájdalom tűrés is egyénenként változik, sőt napszakonként is változik!


Nekem szoktak olyan pácienseim lenni, akik bejelentkeznek teljes fazon gyantára, és azt mondják mikor elkezdem, hogy csak egy picit szedjünk, és apránként haladjunk "befelé", azaz első alkalommal leszedek nekik mondjuk 2-2csíkot, a következő alkalommal mikor jönnek(4hét) 3-3-mat, de van olyan is, aki simán kibírja elsőre a teljest...


Bátraké a cseresznye! ;) remélem tudtam valamit segíteni.

És kitartás! Nem fáj jobban mint egy szülés, és azt is ki kell bírnunk:)

2010. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
és amúgy (elöző) megtudod mondani h az intim gyanta és a lábgyanta kb meddig tart?
2010. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az "előző" vagyok, azaz a kozmetikus. ez változó hogy mennyi ideig tart. Ki mennyire bírja a fájdalmat, mennyire erős a szőr, milyen gyorsan tudom szedni - tépni.


Lábat térdig azt 10perc alatt megcsinálom kb, a fazon az attól függ hogy teljes, vagy csak tényleg fazon, meg itt jön képbe az, hogy ki mennyire bírja, mennyire erős a szőr, mert néha még én is megizzadok, mikor tépem le...:)

2010. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!