Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Irtok nekem nehany dolgot a...

Irtok nekem nehany dolgot a szolariumrol? Mert en most mennek eloszor.

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
legfontosabb szabály a FOKOZATOSSÀG ÈS MÈRTÈKLETESSÈG!
2011. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Néhány alkalomtól is bőrrákot kaphatsz. Sok szerencsét, rendkívül kellemes dolog.
2011. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Napjainkban már attól is bőrrákot is kaphat az ember, ha Napra megy, meg tüdőrákot, ha mellett bagóznak a lakásban vagy akár munkahelyen.

A szolárium nem az ördög, csak okosan kell használni: mértékletesen ahogy első írta. Hetente elég egyszer, először csak a legkevesebb fokozaton (az 5, 6, vagy 10 perc, attól függ milyen gép van a szoliban ahova mész)aztán lehet pár hét után emelni picit. Kend előtte le magad szolikrémmel, lehet ott kapni, és utána nem szabad fürdeni két óráig. Előtte viszont ajánlott. Egyél minden nap egy répát nyersen, megőrzi a karotin a barna színt :)


26/N

2011. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget. Es amugy hogy nez ki egy szolarium?
2011. szept. 6. 22:10
 5/7 anonim válasza:
Na tehát. :) Nekem is nemrég volt az első alkalmam. Ha fekvőbe mész (az rosszabb mert csupa izzadtság) az kicsit olyan mint egy koporsó XD. Az állót tudom tanácsolni, olyan mint egy zuhany kabin. Kéken világító csövek vannak benne. Szemüveget vegyél mert nélküle egészségtelen (megvakulhatsz). De EGYÁLTALÁN NEM FOGSZ LEBARNULNI 1. alkalom után :(. De kellemes érzés. :)
2011. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2011. szept. 12. 21:07
 7/7 anonim válasza:
azért az nem igazán h nem barnulsz le.. persze nem várhatod azt a csoki barnát mondjuk.. de lebarnulsz! bnőmmel ma voltam tök barna lett pedig első alkalom
2011. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!