Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan fésülködést könnyítő...

Van olyan fésülködést könnyítő akármi, amit száraz és vizes hajra is lehet használi?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne kelljen kiöblíteni, és olyat keresek ami másnak már bevált. Hosszú göndör hajam van és kínszenvedés a fésülködés:(
2008. okt. 30. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Glisskur spré balzsam. minden nagyobb üzletben kapsz, és van több fajta. de van azt hiszem más márkában is. menj be egy tesco vagy egy dm vagy hasonló üzletbe és ott találsz ilyeneket. ezek a balzsamok hajápolók mellet van. én gliskurt használok.
2008. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennek az a neve, hogy fésülködéskönnyítő? Vagy csak simán a spray balzsamot keressem? Mert azt így fejből is tudom h melyik.
2008. okt. 30. 11:44
 3/7 anonim válasza:
91%

L'oreal Elséve kifésülő spray,tükörfény!

dm-be bárhol lehet kapni.száraz és nedves hajra is fujható.nekem bevállt

2008. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kifésülő spray. Loreal't használok, nekem bejött.
2008. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Én is az első választ adó felé hajlok.nekem is Gliss Kur van spray van,és nekem bevált.
2008. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi az előzőt én írtam,és nekem is iszonyatos göndör hajam van,szárazon kisem lehet fésülni,de nekem mondom bevált a Gliss Kur.
2008. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem afro hajam van. az mégrosszabb :D:D

na ha kiakarod egyenesíteni (nekem nem lett teljesen egyenes hanem kis hullámok vannak benne)akkor daueroló szert használj DE ne dauerold be hanem ha rajta van a szer akkor fésüld ki tök egyenesen ahogyan csak bírod(két szer van benne mind a kettővel ezt csináld) na és utána már könnyebb fésülni. Ha ezt nem szeretnéd akkor kefével fésüld mer úgy könnyebb és rakj rá hajtejet (a lidl-be lehet venni és azvan ráírva h. haarmilch) akkor még kipróbálhatod h. felkeversz tojássárgát majd cseppenként hozzákeversz egy kanál olíva olajatés adsz hozzá egy csésze meleg vizet miután besamponoztad a hajad rakd rá hagyd rajta kb 5 percig majd alaposan öblítsd le. utána hajkondícionálót rakj rá.többet nem tudok mondani remélem segítettem.

sok szerencsét

Üdv: Egy afrikai lány

2009. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!