Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a csokibarna színt mennyi...

Ezt a csokibarna színt mennyi szolizás után érik el az emberek? Milyen gyakran kellene járni, hány percre és mennyi idő után lenne csokibarna színem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fehérbőrű, vagy 4x voltam szoliba, 7-8-9 percekre. A hasamnál látszik, hogy azért vagy 2 árnyalattal barnább vagyok.
2018. ápr. 28. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen csokibarnát?
2018. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A csokibarna már majdnem fekete. Biztos, h jot tesz az neked? Börrákrol hallottál? Egyébként nagyon sokat kell járni. Nem 7-8 percet. Hanem többszázat.
2018. ápr. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a csokibarna színt kb 1 hónap alatt értem el heti 3 szolival 10 percekkel , bár én használtam krémet is viszont abból nem ajánlom ami önbarnítót tartalmazm, mert foltosan fog kopni
2018. ápr. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem a bőrszín számít.Szerintem a szolárium pedig hülyeség, bőrrákot kaphat tőle az ember. Ausztráliában már be is tiltották a szoláriumokat a sok rákos elváltozás miatt. Ha adhatok egy tanácsot, akkor inkább a napozz, persze ne vidd túlzásba, mert leéghetsz. Én naponta fél-háromnegyed órát napozok.
2018. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!