Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnából (szinte feketés)...

Sötétbarnából (szinte feketés) csokibarna lehet leszivatás nélkül? Ha veszek hajfestéket befogja a hajam?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Menj fodrászhoz , majd ő megmondja és rendesen megcsinálja !
2017. dec. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha magadnak csinálod, tuti nem! Menj fodrászhoz!
2017. dec. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a Syoss világosító sötétbarnából úgy leszívta, hogy csak lestem. Persze elsőre sárgás lett, de hamvasító samponnal tök jól néz ki. Hogy ebből hogy csinálsz csokibarnát, na azt nem tudom, mert ezek mindenképp a sárga valamelyik árnyalatát produkálják attól függően, hogy mennyi ideig hagyod rajta. Sima csokibarna nem fogja befogni, max. vöröses beütésű lesz.
2017. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Leszivatást csak magadnak csinálj otthon!!!!!!!!!!!! Fodrászoktönkre teszik a hajadat!!!!

2019. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!