Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajra ennyire káros a szilikon?

A hajra ennyire káros a szilikon?

Figyelt kérdés
Erős barna hajam van és sokáig argánt használtam rá, de nem volt puha a hajam, ezért kipróbáltam a Pantene Pro-V hajvégápolóját, ami ugye szilikonos. Selymes volt a hajam tőle, de azóta már kókuszolajat használok és elég seprűsnek nevezném a hajvégeimet, ami nekem soha nem volt, vágattam is azóta. Ez a szilikon miatt lehet? Hallottam olyat is, hogy a szilikon réteget képez a hajon és hónapokig nem enged tápanyagot bejutni, ez igaz? :( csak 4-5 alkalommal használtam
2018. ápr. 27. 09:43
 1/2 anonim válasza:
Nekem a szilikonos cuccok nagyon szárítják a hajam, max hajmosás után szép,de másnap6p/pár óra múlva már nem. és hosszútávon tönkretették hajam. csak ugye selymes lesz tőle, egy ideig. én szilikonmentes sampont használok és 100% argánolajat vagy kókuszolajat használok,tökéletesen beválik. első 2-3 alkalom után jobb lesz,csak hosszá van szokva a hajad a szilikonhoz szerintem.
2018. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem oldja meg, csak elfedi a problémát. Olyan réteget képez a hajszálakon, amitől egészségesnek, simának tűnnek, de ahogy felhagysz a szilikonos hajápolókkal, néhány mosáson belül kiderül, hogy egyáltalán nem olyan szép a hajad, mint amilyennek hitted. Kitartás, a növényi hatóanyagoknak idő kell, hogy rendbetegyék a hajszálaidat.
2018. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!