Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sebes lett a festéstől a...

Ha sebes lett a festéstől a hajam, le kell mondjak róla?

Figyelt kérdés

Sose éreztem magam jól az eredeti hajszínemmel. Próbáltam mélyvöröst, világosabb barnát, míg végül a fekete vált be.

A probléma a következő: a fekete, vagy barnásfekete hajfestéktől darabokban hullik a fejbőröm, iszonyatosan viszket és ha nem vakarom akkoris kisebesedik.

Végre jól éreztem magam a bőrömben, erre tessék.

Már nő le a fekete, meg kiszívta a nap, és most megint kezd az eredetihez hasonlítani a színe.

Van valami mód, hogy ne legyen érzékeny erre a fejbőröm, vagy örök életemre le kell mondjak a feketéről?


2018. ápr. 22. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a hennàt
2018. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ammónia mentes hajfestékkel fesd.
2018. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hennát javaslom én is.
2018. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg allergiás vagy a rendes festékre. Hennát vagy ammónia és PPD mentes festéket ajánlok én is
2018. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!