Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért mondják ezt ha nem is...

Mért mondják ezt ha nem is vagyok olyan?

Figyelt kérdés

Sertegetnek páran hogy cigány vagyok pedig nem is vagyok. nem barna a böröm vagy hát nem tudom hogy milyen pontosan nekik a bör szín mert biztos sok falyta bör szín van nekik de most ezt hagyuk . . Szüleim azt mondják hogy fehér börü vagyok de akkor mért mondják azt páran ??.Meg azért is sertegetnek hogy pattanásom van . kicsit már idegesítő


Annyit elmondok amit így leírva eltudok mondani hogy vékony vagyok ,( lány) barna szemem van és nagy szemem van

( Régebben ezert is sertegettek ) szőkésbarnás a hajam színe stb


Mit lehet tenni ? Volt már ilyen veletek? ha igen hogy oldottátok meg ?



#börtön #szín #Sértegetes
2017. dec. 11. 21:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi ott nem Börtönt akartam írni hanem bört csak állandóan át írja a tablettem
2017. dec. 11. 21:41
 2/7 anonim válasza:
Az öltözködésed milyen? Visszafogott?
2017. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát sima átlagos farmer nadrág, egy póló, pulcsi és kabát ennyi
2017. dec. 11. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is cigányoztak, pedig nem vagyok az. Ha ignorálod őket egy időután abbahagyják. A nagy szem pedig tud nagyon szép lenni. Ha néha úgy érzed, hogy csúnya vagy és az egész világ ellened van, (néha mindenkivel előfordul, különösen tinikorban) csak nézz a tükörbe és ne azt nézd amit utálsz magadon, hanem ami szerinted szép (pl. A szemed, vagy az állad vonala) rajtad. Ha zavarnak a pattanások, akkor kérd meg a szüleidet, hogy vigyenek el kozmetikushoz. Ha ezt nem engedheted meg magadnak, akkor tisztítsd rendszeresen az arcbőrőd. Hetente egyszer bőrradirral (otthon is elkészítheted: rakj egy tégelybe egy kevés olivaolajat és több kristàlycukrot és kész) illetve minden reggel mosd meg vízzel. Hétköznapoknént kamillateába mártott vattát ütögess az arcodba. És ne feledd: ha magabiztosan lépsz fel és látszik, hogy szereted magad, akkor a környezeted is észre gogja venni a változást! :)
2017. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat :)
2017. dec. 11. 22:14
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem tök mindegy, miért mondják? Te tudod, ki vagy, meg milyen vagy, a közeli ismerőseid, a családod, meg aki számít szintén tudja, a többiek meg kit érdekelnek?


Fiatal korban mindenki sérteget mindenkit a legapróbb h-lyeség miatt.

Engem azért b-szogattak, mert nagy a fenekem, most meg mindenki push up nadrággal, meg push up bugyival meg szilikonnal tömi a sajátját, szóval... :D

2017. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
irigykednek, ne törődj velük
2017. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!