Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi szolizástól fog látszan...

Mennyi szolizástól fog látszani a barnaság?

Figyelt kérdés
Már voltam 2x 5 percet de még nem nagyon vettem észre változást.És ha állóba járok akk ott nehezebben barnul a lábunk vagy nem?
2010. jún. 11. 18:07
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyi,h milyen radírozót és hidratálót használtok előtte v. utána?
2010. jún. 11. 18:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! nehogy azt hidd, hogy 10 perctől feka leszel. :D Bocsi, de ezen most kicsit elmosolyodtam. :) Szóval.. a szolárium mindenkire másként hat, menj minden héten 5 percre és majd észreveszed, hogy mennyire barnulsz. De a kérdésed abból a szempontból értelmetlen, hogy mikor fogod észrevenni a barnaságot, hiszen azt se tudjuk, hogy milyen az alapszíned és ez egyéntől függ, hogy ki milyen gyorsan mennyire barnul le. Arról nem hallottam, hogy állóban nehezebben barnulna a láb. És én szolárium előtt szoktam radírozni és a sminkemet lemosni. Utána semmit, csak 3 órán át nem fürdök.

15/L

2010. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én nem használok előtte semmilyen radírt!De a szolizáshoz használok krémet(Ilcsiset), a kozmetikustól vettem!De lehe venni a DM-ben is más fajtát(azok is jók)!

Szerintem a fekvőbe sokkal jobban lehet barnulni, mint az állóba!Legalábbis én jobban szeretem a fekvőt!

Mikor fog látszani a barnaság..?Hát ez mindenkinél változó!Én pl. könnyen barnulok, szoval rajtam gyorsan meglátszott!De ezt az 5 percet,ha már megszokta a bőröd és nem pirulsz le, akkor emelheted 10-re is!Sztem egy 10 alkalom után már biztosan fog látszódni!De ha, gyorsan akarsz barnulni, akkor minden héten menj el egyszer szoliba!Jah és szoli után ne fürödj meg egyből, várj vele 3-4 órát!

Ennyit tudtam segíteni!:)


20L

2010. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszike mind kettőtöknek..am nem vagyok túl fehér sem de naon barna bőrű sem..a napon ált. hamar szoktam barnulni..akk szoliban is hamar meg fog "fogni"?
2010. jún. 11. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!