Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3perc szolizástól leéghet 1...

3perc szolizástól leéghet 1 nagyon fehér bőrű? Vagy annyitól azért nem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
lebizony
2009. márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

bizony megpirulhatsz.

Én jó bőrű vagyok, könnyen barnulok. 6 perctől megpirultam.

Attól is függ milyen szoli, mikor volt csőcsere. De mindenképp csak normál erősségű szoliba menj, és kend be magad, speciális szoláriumozáshoz kifejlesztett készítménnyel (krém, testpermet).Óvatosan, mehetsz.

2009. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Elöször ne hiperszuper extra erős gépbe menj, válaszd a gyengébb gépet, abban nem égsz meg 3 perc alatt
2009. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Vigyázz,mert 3 perc is erős lehet ha jók a szolicsövek.Először menj olyan szoliba ami nem friss csőcserés!
2009. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha friss a szolicső akkor igen, de szerintem nem nagy az esélye... Nekem elég fehér a böröm, pedig barnaszemű-barnahajú vagyok és 6percet elöször megsem éreztem.

Próbáld ki.

2009. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt ez a lepontozósdi, pedig mindenki pusztán a valóságot írta. Igen, ha fehér bőrű és erős szolit választ bizony, hogy legéhet.
2009. márc. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!