Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasaló vétel! És hajvasaló...

Hajvasaló vétel! És hajvasaló probléma. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új hajvasalót venni ami tényleg jó!Jelenleg a remington s 2014-es modellt használom 2 éves , hát az elején full szög "tüske" egyenesre vasalt de már nem úgy vasal mint mikor megvettem a garija lejárt...

ápolom a hajam megfelelően pakolás , balzsam , hajvégápoló , hővédő cucc tehát nem az ápoltsággal van baj

és vágatom rendszeresen nem száraz a hajam nem törik..

a haj pihentetést is próbáltam hogy több hétig nem vasaltam..dehát semmi változás


[link]


a következő gépeken gondolkodok:

erre hajlok a legjobban bár az ára kissé húzós...

[link] Vajon ez tényleg ápol és nem károsít ahogy írják?a watt száma is kielégítő elvégre 170 W , a remingtonom pedig fele ennyi se 60-70


a másik: [link]


vagy a remington shine terapy:

[link]


az ár bizonyos szintig nem számít de azért GHD vasalót vagy Paul mitchellt nem veszek :D


Mit tanácsoltok?Volt már dolgotok ezekkel a típusokkal?

Vagy volt olyan problémátok a hajatokkal vagy vasalóval mint nekem?


2010. jún. 11. 17:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:D

Mármint ugyanolyan modelled van mint amit én szeretnék?

Ha igen akkor mennyire roncsol?:D

köszönöm a választ előre is:)

2010. jún. 14. 21:03
 12/14 Mendus ***** válasza:
100%

Szia! :)

Én is most szeretnék új hajvasalót venni, de tanácstalanul állok a dolgok mögött. Szeretnék egy Rowenta Respect hajvasalót (most Remington van, de már alig vasalja a hajam, pedig csak 2 éves) de ismerősöm ajánlotta a Ga.Ma-t, állítólag nagyon jó a fodrászok is ezt ajánlják, de nem tudok dűlőre jutni, kicsit drága az a problémám. A Hajas Laci féle hajvasaló meg egy kalap s*art se ér, nekem volt és 1 év után tönkre ment, lecsapta a biztosítékot, meg zúgott, búgott. Féltem már használni is.


Végül milyen hajvasalót vettél, és mi a tapasztalatod így?

2011. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ezt a fajta vasalót, hogy kell bekapcsolni?, mert most kaptam kölcsönbe egy ilyen típusút, de a használati utasítás lemaradt. Hiába nyomom bárhogy a bekapcsoló gombot, szinte egy fikarcnyit se akar melegedni.
2012. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mendus ***** válasza:
Utols! Melyik hajvasalót?
2012. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!