Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasaló vétel! És hajvasaló...

Hajvasaló vétel! És hajvasaló probléma. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új hajvasalót venni ami tényleg jó!Jelenleg a remington s 2014-es modellt használom 2 éves , hát az elején full szög "tüske" egyenesre vasalt de már nem úgy vasal mint mikor megvettem a garija lejárt...

ápolom a hajam megfelelően pakolás , balzsam , hajvégápoló , hővédő cucc tehát nem az ápoltsággal van baj

és vágatom rendszeresen nem száraz a hajam nem törik..

a haj pihentetést is próbáltam hogy több hétig nem vasaltam..dehát semmi változás


[link]


a következő gépeken gondolkodok:

erre hajlok a legjobban bár az ára kissé húzós...

[link] Vajon ez tényleg ápol és nem károsít ahogy írják?a watt száma is kielégítő elvégre 170 W , a remingtonom pedig fele ennyi se 60-70


a másik: [link]


vagy a remington shine terapy:

[link]


az ár bizonyos szintig nem számít de azért GHD vasalót vagy Paul mitchellt nem veszek :D


Mit tanácsoltok?Volt már dolgotok ezekkel a típusokkal?

Vagy volt olyan problémátok a hajatokkal vagy vasalóval mint nekem?


2010. jún. 11. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
szerintem ne remingtont vegyél, belissima-t, nekem olyan van, másfél éve kb, még mindig szépen kiegyenesedik a hajam:D Fölösleges megvenni az ilyen ápolóst, mert igyis ugyis roncsolja a hajat, mégha nem látszik:D
2010. jún. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát az Imatecről nem hallottam jókat..elkezd kopni a bevonat meg ilyesmik:D meg nem túl magas a watt száma

pedig nem értem mi baja lett a remingtonomnak hiszem nincs is olyan göndör hajam csak hullámos , a vége kukori.

2010. jún. 11. 17:35
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem is Belissimám(Hajas Laci féle) van ,mint az első válaszólónak!-és nagyon szeretem!Jól vasal!Szerintem ezt érné meg venni,ám a Rowente az tuti jó!!


20L

2010. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocs Rowenta
2010. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is Remingtonom volt,ilyen teflonos vmi.. szerettem nagyon..csak lekopott a teflon a hajam meg tört, mint atom :@..most van egy mini meg egy nem tom milyen tipusú zöld kristályos Belissimám..szeretem őket...bár sztem a Remington tartósabb egyenesítést csinál!
2010. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nekem is elősször mikor új volt a vasaló nem kellett rá semmi hajcuccot raknom abszolút nem törte...

ez is teflonos és kicsit tényleg meg van kopva egy csíkban a lap sarkánál és karcos is a lap.

2010. jún. 12. 12:47
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az oldalt:D

Szerintem is magasabb watt számú vasalóra van szükség a jelenlegi csak 60-70

a fodrász vasalók meg 170-nél kezdődnek

2010. jún. 12. 20:06
 8/14 A kérdező kommentje:
Viszont azt nem tudom hogy ezek a fodrász vasalók mennyire roncsolnak.Ez is cél lenne hogy ne kelljen annyi lötyit rakni rá amiket fent leírtam.De azt én sem gondolom hogy csak samponnal fogom "ápolni" a hajam.
2010. jún. 12. 20:09
 9/14 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül a Shine Therapy a legjobb :) Ilyet akartam, csak nem volt mikor vettem, ezért esett erre a választásom: Reminton s1051 Sleek&Curl-nézz után piszkosul jól vasal. Göndör eléggé a hajam, 1hétig olyan egyenes a hajam, mint az álom 


Emígy Rowentát alapból felejtsd el-nem hallottam még róla 1etlen jó véleményt-bár tapasztalatom nincs vele.


Imetec Bellissima-1x vasalta ki FODRÁSZ vele a hajamat reggel, estére már meg sem látszott, hogy kivolt vasalva-ennyit Hajas Laciról :D


De ha jó hajvasalót akarsz GA.MA-t vegyél, erre még egyetlen egy rossz véleményt nem hallottam, viszont itt sincs tapasztalatom, viszont mások szerint [akiknek van összehasonlítási alapuk] ez a legjobb :)

2010. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is Rowenta Respect hajvasalóm van és teljesen meg vagyok vele elégedve. 18.000 forintért vettem a Media Markt-ban körülbelül 1 éve és semmi probléma sincs vele. Gyönyörűen vasal és nyugodt szívvel tudom ajánlani! :)

2010. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!