Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék ellenállni...

Hogyan tudnék ellenállni annak, hogy ne nyomjam ki a pattanásaimat?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy kb. függő vagyok ezzel kapcsolatban,mert sosem tudom megállni,hogy ne nyomjam ki a pattanásaimat.Aztán meg mindig nagyon csúnya a bőröm.

2018. márc. 22. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz a tükörbe. Nekem ez segített
2018. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz arc kezelésre,utána tuti nem fogsz rá késztetést érezni,mert Ő eltávolítja helyetted őket.
2018. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is a tükörtől való tartózkodást javaslom, sokkal kevesebbszer állok neki szétszedni magam, ha csak a minimálisan szükséges dolgokért használom a tükröt. Kell egy kis önfegyelem, az biztos.
2018. márc. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát jó köszönöm..megpróbálom,de azért ha van még valami módszer akkor várom a válaszokat. :)
2018. márc. 23. 06:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez durva, ezek szerint nem csak én vagyok így. :D

Ugyanez a helyzet, olyan mintha valami erős stresszoldó lenne.

Megállni, hát, talán ha ráüvöltesz magadra ha elmész a tükör előtt vagy ha tapizod az arcodat, hogy NEM. :D ne érj az arcodhoz.

2018. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is. És nagyon vicces, de tudod mi miatt változott ez pár hónapja? Műkörmöt rakattam fel. Azzal olyan iszonyatosan nehezen oldottam meg, pedig a legkisebb méretű volt, hogy egy idő után már nem is próbálkoztam.
2018. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ó az jó. :D Csak az a baj,hogy az iskolánk tiltja még a körömfestést is. De nyári szünetben mondjuk géllakkot szeretnék rá rakni,szóval remélem,azzal is nehezebb lesz kinyomnom és abbahagyom.
2018. márc. 24. 05:55
 8/9 anonim ***** válasza:
A tudat, hogyha szakszerűtlenül nyomkodod, akkor több kárt teszel, mint hasznot. Maradandó nyoma maradhat! Bízd kozmetikusra. Keress egy jó kozmetikust, és járj hozzá rendszeresen. Segíteni fog, garantálom.
2018. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van kozmetikusom,csak azért nem mehetek minden héten hozzá,amikor kinő egy új pattanás.
2018. márc. 29. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!