Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ételeket kerüljek ha...

Milyen ételeket kerüljek ha meg szeretném előzni a pattanásaimat?

Figyelt kérdés

Elég pattanásos az arcom leginkább a homlokomon meg az államon. A szám körül is szokott lenni néha. Minden nap tisztítom ápolom bőrradírt is használok arclemosót is de tudom h az is számít hogy mit eszek. Szóval milyen ételeket kerüljek és mit egyek helyettük hogy szebb legyen az arcom?

15/L



2017. aug. 5. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress rá a neten, van jelentősége annak, hogy hol alakulnak ki a pattanások, valami problémára utalnak

Amúgy fogyassz sok vizet, kerüld a zsíros, édes ételeket

Ezeket a szereket ne használd mindennap, nem feltétlenül tesznek jót

Patikában keress ezekre valami természetes alternatívát

Én zsíros bőrre pl kamillás arcszeszt használok, az nagyon erős, hamar keletkezik tőle a változás, egyáltalán nem olyan drága, mint ezek a kozmetikumok

2017. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem tudhatod. Ha nincs ételallergiád, akkor az étrend nem is nagyon fog változtatni az arcbőrödön.


A leggyakoribb ételallergia a laktóz és a glutén, de akármi más is előfordulhat. De ha egyikre sem vagy érzékeny, nem az étel miatt van.


Én pl mikor kb csak salátát rágcsáltam, akkor is voltak pattanásaim, most meg normális bőrápolási rutinnal, akármilyen sz-rt összeesek, nincs semmi cucc a fejemen, mert nekem pl pont nem a kajától jön ki. Annyi, hogy ha a szokásosnál több cukrot eszek, attól kipattogok kicsit, de mást nem vettem észre.

2017. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajlamos vagy arra, hogy legyen pattanásod. Ez azt jelenti, hogy maga az étrend nem fog csodát tenni. Valamennyit javíthat, de az hosszú idő és drasztikus változás kell. Az nem elég, hogy 3 zacskó chips helyett csak kettőt eszel. Ha a kaja ennyire befolyásolná, akkor a kövér emberek lennének a legpattanásosabbak. Az olyan kövérekre gondolok, akik attól kövérek, hogy halálra zabálják magukat. Úgy értem, hogy minél több szemetet eszel és minél kövérebb vagy annál pattanásosabb kellene, hogy legyél, ha a kaja annyira befolyásolná. Nézd meg, hogy sok kövér embernek, akik halálra eszik magukat mennyire sima és szinte hibátlan bőrük van. Más gond lehet, nem a kaja. Max ételallergia, de azok a pattanások másképp néznek ki. Bőrgyógyász a megoldás, magánorvos aki foglalkozik veled. Elszórod a pénzt a sok drogériás sz@arra, amik semmit nem érnek. Saját tapasztalat!
2017. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!