Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pasiknak melyik színű haj...

A pasiknak melyik színű haj jön be jobban?

Figyelt kérdés
Szőke festett,vagy természetes középbarna?
2008. okt. 28. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Szerintem a pasik a természetességet szeretik. Nekem eredeti barna, fenékig érő hajam van, de mondjuk ha azt mondaná egy pasi, hogy a a festett szőke bubit szereti, szerinted majd rohanok a fodrászhoz levágatni meg befestetni????? -_- HÁT NEM!!!!! Am meg gondolj már bele, ha van egy pasi, ne azért szeressen miert ilyen meg olyan a hajam. HANEM ÖNMAGAMÉRT!!! Unom már az ilyen kérdéseket....:S

2008. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Unod a kérdéseket?Akkor minek válaszoltál?Asszem nemwolt kötelező;)

Hozzáteszem nincs pasim,csak gondolkodok h befestessem e.;)

2008. okt. 28. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ne pasi miatt festesd be a hajad, hogy neki melyik tetszene, ugyanis mindegyiknek más tetszik. Neked mi tetszik, és neked mi áll jól? Azt válaszd, azzal leszel önmagad és természetes, és igy fogsz egy pasinak is tetszeni.
2008. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Miért kellett így lepontozni az első válaszadót?

Igaza van.

És én is unom az ilyen kérdéseket...

szerinted minden egyes pasinak ugyanaz jön be?

hát marhára nem

ahány pasi annyi ízlés

de nem hinném, hogy bármelyik pasi is a hajszíned miatt fog beléd szeretni.

2008. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én szőke vagyok,de nem az a platina,hanem a természetes árnyalata,és nem festett.Hát...hogy jobban bejönne a pasiknak azt nem tudom,ha barna lennék lehet nem néznének meg annyian,mert a szőke ugyebár sokkal feltűnőbb.(nem nagyképűség nem vagyok szép :D)Amúgy ilyen felmérések szerint Európában jobban szeretik a férfiak a szőkéket,de hát ízlések és pofonok.Ha belédszeret egy pasi,akkor annak mindegy a hajad színe,de ha egy ismeretlen fiú meglát,akkor lehet,hogy szőkén vagy vörösen jobban felfigyel rád.
2008. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

HA fehér bőrű, kék szemű típus vagy, akkor inkább egy platia. Próbáld ki, lehet a változás egy csomó önbizalmat ad és meglesz az a pasi. Persze nem a hajad színe miatt:-DD

Ha nem tetszik, legfeljebb visszafested...

2008. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szőkén vagy vörösen tényleg feltűnőbb leszel - de ez még nem jelenti hogy tetszeni is fogsz a fiúknak. Lehet hogy jobban illik hozzád a barna...de szerintem próbálj ki egy netes programot, amin megnézheted milyen hajak (és hajszínek) állnak jól.
2008. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!